Nieuw Wereldrecord MTB Crash

Een bijzonder bericht vandaag in onze mailbox van downhiller Johannes Fischbach zelf. Bekijk de video van deze zeer gewaagde sprong! Wie deelt zijn ambitie?

Nieuw Wereldrecord MTB Crash
Downhiller Johannes Fischbach

Het achtergrondverhaal over zijn wereldrecord project

Johannes Fischbach achtervolgt al enkele jaren een bijzonder idee: De langste sprong ter wereld maken met een MTB, dat wil zeggen een wereldrecord! 

Enkele jaren geleden maakte Fischi al testsprongen van een 85 meter lange springschans en bereikte een afstand van 50 meter. Het doel was nu om het maximale er uit te halen. Fischi's doel: "Als ik 50 meter van uw 85 meter lange springschans kan springen, dan moet de 140 meter lange springschans veel verder gaan!

Kijk op zijn YouTube-kanaal hoe het plan voor dit krankzinnige wereldrecord is uitgewerkt:

Wereldrecord crash in alle opzichten
https://youtu.be/_jsrhyfpzbQ

Volledig verhaal achter de schermen
https://youtu.be/G-0J2C4IXgc

P.S. Fischi doet het goed. Een week later begon hij al weer aan het Duitse Downhill Championship. Zijn advies: probeer dit niet alleen!

Johannes Fischbach

Johannes Fischbach

Johannes Fischbach

Labels

LEES DIT HIERNA

Gravelen met de Hutchinson Overide

De Overide, niet te verwarren met Crash Override (alhoewel het MS-Dos tijdperk voor veel mensen…

LEES VERDER

A Ride Around Town met de Fiido Air

Het eerste wat we van deze opvallende en strakke bike willen weten is of deze aan het geclaimde…

LEES VERDER

Strak in het pak met Ekoi kleding

We reden daarom afgelopen tijd rond met de Ekoi Ruts N Waves MTB broek, het Flow Trail vest en de…

LEES VERDER