Sigma: Nieuwe Butler houders voor ROX-serie

Met een blik op je route en de ROX computer De nieuwe Butler houders voor de ROX-serie zijn nu verkrijgbaar

Enkele weken nadat de nieuwe geoptimaliseerde stuurhouder voor het topmodel fietscomputer, de ROX 10.0 GPS is geintroduceerd, zijn nu ook de Butler houders leverbaar, in zowel een versie voor de modellen ROX 5.0 en ROX 6.0, de Butler STS 2450 als in een versie voor de ROX 10.0 GPS, de Butler GPS.

De 40 of 46 gram lichte Butler houder past op alle sturen met 31.8mm stuurdiameter en plaatst elke ROX computer prominent aan de voorkant van het stuur. De montage met slechts een schroef is zeer eenvoudig en snel te monteren. De ROX wordt vervolgens door roterende beweging op de houder bevestigd zonder gereedschap.

De nieuwe Butler STS 2450 houder voor de modellen ROX 5.0 en ROX 6.0 is nu verkrijgbaar voor de adviesprijs van € 14,95 in de handel.

De nieuwe Butler GPS houder voor de ROX 10.0 GPS is nu leverbaar voor de adviesprijs van € 16,95 in de handel.
 

LEES DIT HIERNA

Door het landschap met de SKS Infinity Urban Trunkbag XL

Er zijn dagen dat je producten niet op de testbank legt vanwege de planning maar gewoon omdat de…

LEES VERDER

Thule introduceert de VeloSpace 3

De nieuwe generatie veelzijdige, hoogwaardige fietsendragers voor elke fietsrit: De drager heeft…

LEES VERDER

Kerstinkopen met de Engwe L20 Boost

Zo'n winkel waar het nog ruikt naar boerderij, dennenhout en verse koffie. De geuren en aroma's…

LEES VERDER