Parcours NK mountainbike in Noorbeek spectaculairder dan ooit (video)

Het NK mountainbike in Noorbeek wordt dit jaar zwaarder en spectaculairder dan ooit. Dat bleek dinsdag tijdens de parcourskeuring. Op 12 en 13 juli keert het NK na drie jaar afwezigheid weer terug in Noorbeek. Het is de vijfde keer dat het NK daar verreden wordt.

Spectaculairder parcours
Het parcours wordt ten opzichte van die andere keren flink aangepast. "Het moet korter, compacter en spectaculairder", legt oud-coureur Gerben de Knegt uit.

Mountainbike-talent Henk Jaap Moorlag is blij met de aanpassingen. "Het wordt een parcours met steile afdalingen vol stenen en veel scherpe bochten, zodat het een omloop wordt voor échte mountainbikers "Veldrijders mogen wel meedoen, maar het is natuurlijk een mountainbikekampioenschap."
 

Bekijk video: http://www.l1.nl/video/parcours-nk-mountainbike-noorbeek-spectaculairder...

 

 

 

LEES DIT HIERNA

Op 'Coolcation' met Landal's verfrissende bestemmingen

Landal speelt hier slim op in met een breed aanbod van vakantieverblijven op precies die plekken…

LEES VERDER

In de zon met de Bontrager Blaze Wavecel

Voor ons is de Blaze Wavecel een oude bekende, we rijden al een kleine 4 tot 5 jaar oud met dit…

LEES VERDER

Naar Frankrijk met de nieuwe Sram Eagle 90

De Sram Eagle 90 borduurt verder op de Elektronische AXS T-Type aandrijving met één groot verschil…

LEES VERDER