Sportieve grips van Ergon

De grips van Ergon bieden een optimale balans tussen comfort en prestatie. Door het gebruik van Ergon grips behoren tintelende en dove vingers tot het verleden.

Dankzij de ergonomische vormgeving hebben de grips van Ergon 100% contact met het handoppervlak. De druk wordt gelijkwaardig verdeeld en zenuwen raken niet beklemd. Ook bevatten ze een zogenaamde vleugel die de stand van de pols optimaliseert.

Voor de fanatieke mountainbike heeft Ergon speciale sportieve grips in de GS serie. De GS grips kenmerken zich door de hoekige vleugel. Deze vleugel geeft de berijder de gelegenheid om de handen in bepaalde situaties anders te positioneren. Het ‘direct control’ rubber, stijf maar comfortabel, zorgt voor een direct stuurgevoel. Deze GS grips zijn lichter dan de grips uit de Performance Comfort (GP) serie.

De Racing serie bestaat uit de GS1, GS2 en GS3 grips. De GS1 is zonder barend, de GS2 en GS3 hebben dit wel. De GS2 is er tevens in een carbon variant, waardoor deze grip nog iets lichter is. Speciaal voor de GS2 zijn de Ergon HX handschoenen. De extreem dunne padding zorgt voor een direct stuurgevoel. Daarnaast zorgen de geplaatste siliconen op de vingertoppen en handpalm ervoor dat de handschoenen extreem veel houvast hebben. De handschoenen zijn beschikbaar in een variant met korte en lange vingertoppen. Kijk voor meer informatie op www.ergon-bike.com.
 

Naam: Ergon GS1
Adviesverkoopprijs: 35,95 euro
Kleur: Zwart en wit

Naam: Ergon GS2
Adviesverkoopprijs: 99,95 euro
Kleur: Zwart en wit

Naam: Ergon GS3
Adviesverkoopprijs: 69,95 euro
Kleur: Zwart

Naam: Ergon HX
Adviesverkoopprijs: vanaf 34,95 euro

LEES DIT HIERNA

Van hier naar daar met de Engwe P275 SE

Eerste indruk: Na het uitpakken en monteren valt direct de afwerking op. Strakke lasnaden,…

LEES VERDER

MTB, Marathon & Gravel tijdens de Land van Horne Toertocht

Op zondag 9 november is het weer zover. Na het enorme succes van de voorgaande jaren wordt voor de…

LEES VERDER

1000 km trails rijden met de Pirelli Scorpion Enduro S

Alweer heel wat jaren rijden we rond op de Scorpion banden van Pirelli. Van bikepacking tot XC…

LEES VERDER