
Marianne Vos is al bezig met de Olympische Spelen van 2016. Daarom gaat ze volgend seizoen haar wegwedstrijden en mountainbikewedstrijden strikter scheiden.
De Meeuwense alleskunner combineert dit seizoen het wielrennen op de weg met het mountainbiken. Op dat laatste onderdeel wil ze tijdens de Olympische Spelen van Rio in 2016 voor een medaille gaan. Volgens Vos was de belasting in het voorjaar te groot en had ze daardoor ook tijd tekort voor een aanscherping van haar technische mountainbike-kwaliteiten.
'Combinatie te zware belasting'
“Volgend jaar ga ik het mountainbike niet meer tussendoor doen”, bevestigt Vos. “We gaan door met de mountainbike-missie naar Rio. Maar ik zal de wedstrijden beter afstemmen in mijn programma door de twee disciplines vanaf 2014 strikter te scheiden. Een periode met alleen mountainbike en een periode met alleen koersen op de weg. De combinatie is dit jaar een te zware belasting gebleken.”
Meer & (C) Bram Beenen / Omroep Brabant: http://www.omroepbrabant.nl/...aspx