ATB-club verwelkomt 200e lid

All Terrain Biking Beilen heeft afgelopen week haar tweehonderdste lid mogen verwelkomen. Richard Hulzebosch uit Beilen was de gelukkige en heeft uit handen van voorzitter Bernhard Fidom een waardebon van € 100 ontvangen.

Deze waardebon is beschikbaar gesteld door Egbert Egberts fietsspeciaalzaak uit Borger. Ook heeft Richard een gratis clubtenue ontvangen van de vereniging.

ATB Beilen is er trots op dat vier jaar na oprichting al 200 mountainbikers en racefietsers de vereniging hebben omarmd. De rood/zwarte fietsers zijn inmiddels een vertrouwd beeld in de bossen en op de wegen rond Beilen.

Iedere zondagochtend vertrekken er groepen mountainbikers vanaf een vast verzamelpunt voor een tocht door de prachtige natuur rond Beilen. Ook zijn er in het zomerseizoen op dinsdag- en donderdagavond ritten op de racefiets.

Ieder nieuw lid ontvangt een gratis clubshirt en voor een jaar lidmaatschap betaal je € 43,=. Hierbij inbegrepen zit een lidmaatschap bij de NTFU (Nederlandse toerfietsunie)

Voor meer informatie zie www.atbbeilen.nl

LEES DIT HIERNA

Wat hebben Ekoi Lost Paradise en Canyon met elkaar gemeen?

Al heel wat jaren komen we in het gebied rondom Frejus en nog steeds vinden we nieuwe paden en…

LEES VERDER

Naar de Vulkaan Eifel met Koroyd en de Smith Forefront 3 MIPS

Het is dinsdagmiddag en we arriveren in Gemünden, vlak onder Daun, voor een paar dagen lekker de…

LEES VERDER

Een ritje met de MoonCool TK1, elektrische stabiliteit op drie wielen

Driewielers zijn misschien niet sexy, maar wél enorm praktisch. Ze kunnen ook nog leuk zijn maar…

LEES VERDER