De Cape Epic heeft naast een sportieve en competitief aspect, een ander belangrijke doel: geld inzamelen om fietsen van te kopen. Die fietsen zijn bedoeld voor Zuid-Afrikanen die in streken wonen waar de mobiliteit laag is. Mét fiets kunnen zij veel meer bereiken! Zelfs de fietslessen worden verzorgd.
Om Henk-Jan, Gert én het goede doel te steunen, is Kish.nl hoofdsponsor van het Kish.nl mountainbiketeam. Wij wensen hen ontzettend veel succes en (spier)kracht!!!
Bekijk ook de website: www.kishmountainbiketeam.nl
Keihard trainen om een oersterke prestatie te kunnen neerzetten tijdens de mountainbikemarathon Cape Epic. Sportievelingen Henk-Jan Koershuis en Gert Korblet gaan de uitdaging aan, vanaf 28 maart 2008, Zuid-Afrika. Negen dagen lang zullen zij meer dan 100 kilometer per dag afleggen, dwars door de ruige Zuid-Afrikaanse natuur. Dagelijks trainen de mannen om deze beproeving met succes te doorstaan!