Mountainbikers weer massaal naar Zuurberg

Geplaatst op 08 sep 2005.
HOLTEN - Het prachtige parcours op de Zuurberg in Holten. Dat is de verklaring voor het succes van de Goossens Merida Mountainbike Trophy, die zondag alweer voor de zevende keer wordt verreden

‘Het parcours is in één woord schitterend. Daarom komen er zoveel rijders op onze wedstrijd af’, zegt Janny Vasters van de organiserende Stichting Mountainbike Sport Holten.
In alle mogelijke categorieën klimmen de mountainbikers zondag op de fiets op de Zuurberg. Dat begint ‘s morgens al om negen uur met de wedstrijd in de funklasse voor de mannen. Gevolgd door aparte wedstrijden voor masters, veteranen, amateurs, nieuwelingen, vrouwen en jeugd.
De wedstrijd voor de Elite-rijders vormt het klapstuk van de dag. De grote kanonnen klimmen zondagmiddag om kwart over drie op de fiets voor een wedstrijd die maar liefst 105 minuten duurt. De rijders moeten dan vol aan de bak, weet Janny Vasters zeker. ‘Het parcours is mooi, maar ook heel zwaar door al die hoogteverschillen.’

LEES DIT HIERNA

Door de sneeuw met de Fiido Nomads

Zoals meestal met onze testfietsen komt ook de Fiido Nomads in een grote doos aan. Uitpakken, in…

LEES VERDER

Door het landschap met de SKS Infinity Urban Trunkbag XL

Er zijn dagen dat je producten niet op de testbank legt vanwege de planning maar gewoon omdat de…

LEES VERDER

Thule introduceert de VeloSpace 3

De nieuwe generatie veelzijdige, hoogwaardige fietsendragers voor elke fietsrit: De drager heeft…

LEES VERDER