Informatieavond Tour d’Afrique op 14 september

Geplaatst op 24 aug 2005.
Afbeelding verwijderd.‘s Werelds langste en zwaarste Mountainbike race/expeditie, The Tour d’Afrique, gaat 14 januari 2006 wederom van start. Het is inmiddels de 4e editie van deze 4 maanden durende tocht door 10 Afrikaanse landen met een afstand van ruim 12.000 km. De start is in Cairo en de finish in Kaapstad. Ruim 100 deelnemers, waarvan meer dan 20 Nederlanders, hebben al deelgenomen aan deze, zoals zij het hebben ervaren, once in a lifetime opportunity.

De inschrijving voor de 2006 editie is geopend. Voor geïnteresseerden is er een informatieavond op 14 september 2005 in zalencentrum het Ros Beyaart, Hamersveldseweg 55 te Leusden. De avond start om 19.30 uur.

Informatie kan verkregen worden bij de Nederlandse coördinator Arthur Rijk. Zijn e-mailadres voor aanmelding of overige informatie is arthurrijk@msn.com. Uiteraard is er ook een internationale website met informatie over de Tour d’Afrique; http://www.tourdafrique.com/indextour.htm

LEES DIT HIERNA

Kerstinkopen met de Engwe L20 Boost

Zo'n winkel waar het nog ruikt naar boerderij, dennenhout en verse koffie. De geuren en aroma's…

LEES VERDER

Op weg naar de Peel met de Vittoria Mezcal XC Trail

De Peel heeft in de winter iets ongenadigs. De lucht hangt zwaar, de paden zijn donker en nat, de…

LEES VERDER

14 december "ATB- en Graveltocht" door TWC de Zwoegers

Recreanten maar ook doorgewinterde en ervaren fietsers kunnen kiezen voor een ATB-tocht van…

LEES VERDER