Al sinds geruime tijd is Dahle de belangrijkste rijder van het Multivan Merida Biking Team. Gedurende de afgelopen twee seizoenen heeft ze haar positie als beste vrouwelijke mountainbiker ter wereld verstevigd door het winnen van de Wereldbeker, de Europese Kampioenschappen, de Wereldkampioenschappen, de Olympische Spelen en talloze andere internationaal belangrijke wedstrijden.Door het nieuwe contract wordt de waardering uitgesproken voor deze uitzonderlijke prestaties, een contract waarover twee maanden zeer intensief is onderhandeld.
“Dit was voor ons het laatste stukje van de puzzel. Het contract goed, waterdicht en met betere condities ooit tevoren”, zegt Gunn-Rita Dahle. Ze wil niet verder uitweiden over de financiële details van het contract, maar ze benadrukt dat zowel Merida als zij zeer tevreden zijn.
“Beide partijen hebben hun best gedaan om snel tot een positieve beslissing te komen zodat we het seizoen kunnen beëindigen zonder dat we weer opnieuw de discussie zouden moeten opstarten. Het totale pakket dat Merida ons heeft geboden is zo goed dat we er op in zijn gegaan”, verklaard Dahle, die, na vele jaren van proffesioneel fietsen, precies weet wat in haar nieuwe contract wil.
In de Benelux zal de populariteit van Merida hierdoor alleen maar verder toenemen, en de verkopen nog meer stimuleren.
Merida Benelux wenst Gunn-Ritha Dahle heel veel success de komende jaren!
Gunn-Rita Dahle en het Multivan Merida Biking Team” hebben een nieuw contract getekend. Voor de komende drie jaar zal Dahle voor het raceteam als professioneel racer werken. Voor de drie daaropvolgende jaren zal ze functioneren als internationaal ambassadeur voor het grote fietsenmerk Merida.