Van Bussel wint in Rijswijk

Geplaatst op 04 mei 2003.
Pascal van Bussel (Ommel) heeft zaterdag zijn eerste overwinning in het nog prille mountainbike seizoen geboekt door in de finale provinciegenoot Wilco Verwegen (Volkel)te verslaan.

Al vanaf de start, die plaats vond op de wielerbaan van de organiserende wielervereniging De Spartaan, zit van Bussel attent van voren. Hij weet dan ook al snel samen met Verwegen die onlangs nog als zevende eindigde in Parijs Roubaix voor mountainbikers een voorsprong op te bouwen op de rest van de deelnemers.

Op het mooie en afwisselende parkoers met venijnige klimmetjes en single tracks weet van Bussel in de finale zijn slag te slaan door als eerste te finishen. Verwegen eindigt als tweede en Dirk van der Walle(Arnhem) maakt het podium compleet.

LEES DIT HIERNA

Onderweg met de Engwe N1 Pro

De Engwe N1 Pro voelt zich thuis in de steden, dorpen en zeer lichte gravel- of schelpenpaden.…

LEES VERDER

Licht, opvouwbaar en geschikt voor 2 fietsen: De Thule Outpace

Zodra je de Outpace uit de doos haalt valt direct zijn opgevouwen formaat op. Een klein pakket die…

LEES VERDER

Wat hebben Ekoi Lost Paradise en Canyon met elkaar gemeen?

Al heel wat jaren komen we in het gebied rondom Frejus en nog steeds vinden we nieuwe paden en…

LEES VERDER