Be One Bikes nu ook nieuwe distributie partner in Canada

Geplaatst op 22 aug 2003.
Afbeelding verwijderd.Heesch - Holland, Na de distributie veranderingen in Duitsland, heeft Be One Bikes een exclusief contract getekend met Orange Sport Supply voor de verdeling van Be One Bikes in Canada.

Orange Sports Supply is een gevestigde naam in Canada. In hun vijf jarig bestaan hebben zij een goede reputatie opgebouwd op het gebied van service en distributie met een focus op customer service en leverbetrouwbaarheid.
Orange Sport Supply Inc, gevestigd in Vancouver is op dit moment distributeur van Thomson, FSA, Chris King, eNVy, Arrow tires, SDG Saddles, Beast Gear armour en Grimeca. Een Canadees marktonderzoek wees uit dat er goede kansen zijn voor Be One Bikes op de Canadese markt. "Be One Bikes passen in onze markt. De hoogwaardige kwaliteit en goede reputatie in Europa is een goede basis in Canada. We zijn erg verheugd met deze overeenkomst en kijken ernaaruit om de collectie aan te bieden aan onze klanten," aldus Gres Inkster, president of Orange Sport Supply.
"Tijdens de Canadese Worldcup wedstrijden zijn we bij Orange Sports Supply op bezoek geweest en we vonden dezelfde filosofie, enthousiasme en toewijding voor mountainbikes als bij ons," zegt Dennis Weijers. "Nadat wij samen met Warwick Patterson een Freeride project hebben opgezet in Canada is de vraag alleen maar toegenomen voor onze fietsen. Met Orange Sports Supply hebben we de partner gevonden die de klant kan voorzien van de juiste informatie en de beste service.
De Be One Team Downhill concept is de basis voor alle Be One full suspension fietsen. De Woodbumble is uit dit model voortgekomen en is op dit moment één van de populairste en beste Freeride fietsen. Samen met het Be One Freeride team, heeft Be One een exponent van de Woodbumble ontwikkeld, de Woodbumble plus. Dit model is extremer en kan zowel voor Downhill als Freeride gebruikt worden door de extra achter veerweg.
De nieuwe Be One collectie zal in Canada voor het eerste te zien zijn tijdens de BTAC Bike Show in Canada, standnummer 543.

LEES DIT HIERNA

Gravelen met de Hutchinson Overide

De Overide, niet te verwarren met Crash Override (alhoewel het MS-Dos tijdperk voor veel mensen…

LEES VERDER

A Ride Around Town met de Fiido Air

Het eerste wat we van deze opvallende en strakke bike willen weten is of deze aan het geclaimde…

LEES VERDER

Strak in het pak met Ekoi kleding

We reden daarom afgelopen tijd rond met de Ekoi Ruts N Waves MTB broek, het Flow Trail vest en de…

LEES VERDER