ROTOR zelf testen

Geplaatst op 07 nov 2002.
De belangstelling tijdens Bike Motion voor het ROTOR Systeem was overweldigend. Al op de openingsdag vrijdag hadden we al onze voorradige 1000 brochures uitgegeven, hiermee hadden we niet gerekend en dus hebben we op de overige dagen gekopieerde flyers moeten overhandigen.

De meest gestelde vraag was, "Ik zou het wel eens willen proberen " Nu dat kan, hiervoor hebben we de 30 dagen niet goed, geld terug actie ontwikkeld.

Geïnteresseerde dealers kunnen bij ons een of meerdere ROTOR Systemen bestellen en op de fiets van hun geïnteresseerde klanten monteren. Wanneer deze niet tevreden is kan deze het ROTOR Systeem binnen 30 dagen aan de dealer terug geven en zal de dealer het volledige bedrag terug betalen. Er zijn natuurlijk wel voorwaarden aan deze actie verbonden welke de geïnteresseerde dealer bij ons kan opvragen.

Rotor System Nederland

Gerard Schampers

0412-635591

rotor@tiscali.nl

LEES DIT HIERNA

Gravelen met de Hutchinson Overide

De Overide, niet te verwarren met Crash Override (alhoewel het MS-Dos tijdperk voor veel mensen…

LEES VERDER

A Ride Around Town met de Fiido Air

Het eerste wat we van deze opvallende en strakke bike willen weten is of deze aan het geclaimde…

LEES VERDER

Strak in het pak met Ekoi kleding

We reden daarom afgelopen tijd rond met de Ekoi Ruts N Waves MTB broek, het Flow Trail vest en de…

LEES VERDER