Be One Bike Camp 2002

Geplaatst op 26 apr 2002.
Altijd al eens naar dé mountainbikewedstrijd van het jaar, het wereldkampioenschap, willen gaan? Nog beter; gekoppeld aan een toffe mountainbikevakantie zodat je zelf ook nog lekker rijden? Schrijf je dan in voor het Be One Bike Camp dat in samenwerking met Funbox en reisorganisatie Do it… wordt georganiseerd.

Op zondagavond 25 augustus vertrekt een bus vanuit Nederland naar Leogang in Oostenrijk waar je de volgende dag aankomt. Dit is het begin van een 7-daagse bikevakantie waar mountainbiken in een van de mooiste en Afbeelding verwijderd.beste bikeparken van Europa, het testen van Be One bikes, clinics van de Be One mountainbike teamriders (inclusief de downhillers) en een bezoek aan de wereldkampioenschappen in Kaprun centraal staan. Even iets anders? Dat kan, er worden die week ook raft, hike en kanotrips georganiseerd waarvoor je je ter plekke kunt inschrijven. Daarnaast kunnen de echte sneeuwliefhebbers nog terecht op de gletsjer van Kaprun om te gaan snowboarden of skiën.

Bike World Leogang Bike World Leogang is nog niet zo lang open maar staat nu al bekend als één van de mooiste en beste bikeparken van Europa. Het park biedt een grote diversiteit aan trails die voor zowel beginners als gevorderden en families geschikt zijn. Adrenaline junks kunnen hun grenzen verleggen op de spectaculaire downhill en freeride trails. Daarnaast staat Bike World Leogang bekend om de langste backcountry-trip ter wereld. Wil je meer info over het park, check dan: www.bikeworld.at WK Mountainbiken Kaprun Het WK mountainbiken vindt plaats van 25 augustus tot en met 1 september in Kaprun, dat op ongeveer een half uurtje rijden van Leogang ligt. Gedurende de hele week is er van alles te zien en te doen, maar het hoogtepunt van het kampioenschap ligt natuurlijk in het laatste weekend wanneer de profkanonnen aan de start komen. In Kaprun worden alle disciplines verreden: Cross Country, Downhill, Trial en de nieuwe, spectaculaire 4X-discipline waarbij 4 riders tegelijk van start gaan. Kosten Vanaf ¤ 445,- (46-54 personen), ¤ 465,- (37-45 personen) en ¤ 485,- (30-36 personen). Inclusief: reis per Royal Class bus met fietsaanhanger (eigen fiets meenemen kan dus), vervoer ter plaatse, 6 overnachtingen in 2-persoonskamers met douche en toilet op basis van halfpension (ontbijt + 3 gangen diner), toegang Bike World Leogang, clinics met Be One teamriders, gebruik van Be One bikes, 2 x bezoek aan de Wereldkampioenschappen in Kaprun, limited edition T-shirt en free goodies. Bovendien ben je exclusieve gast van het Be One Biketeam. Exclusief: overige maaltijden en drankjes, feesten, verzekering met extra dekking, optionele activiteiten als raften, canyoningen en gletsjerskiën/snowboarden en liftgebruik Bike World. Toeslag: downhillers en freeriders kunnen voor een speciale prijs een 10 rittenkaart voor het gebruik van de liften aanschaffen. Wel van tevoren boeken. Prijs: ¤ 30 p.p. (normaal ca. ¤ 55). Interesse: vul het formulier in op: www.funbox.nl (Camp Guide) of www.beone-bikes.com.

LEES DIT HIERNA

PWN Silver Special Preview

Loam Dropper Post Gen 2: Dit moet toch een van de mooiste droppers zijn van het moment. Glimmend en…

LEES VERDER

Van hier naar daar met de Engwe P275 SE

Eerste indruk: Na het uitpakken en monteren valt direct de afwerking op. Strakke lasnaden,…

LEES VERDER

MTB, Marathon & Gravel tijdens de Land van Horne Toertocht

Op zondag 9 november is het weer zover. Na het enorme succes van de voorgaande jaren wordt voor de…

LEES VERDER