Nieuwe Fidlock 590 magnetische bidon

Fidlock, de Duitse specialist voor magneetmechanische sluittechniek, levert nu de nieuwe TWIST-bidon 590. Het merk heeft iets andere oplossingen, zowel wat betreft de steunen als het type bidons. Het systeem is anders, omdat er geen bidonhouder is en de bevestiging door middel van een magneet gebeurt. 

Fidlock

De nieuwe TWIST-bidon 590 wordt geleverd in een nieuw design en met een verbeterde verbindingstechnologie die een sterke houvast biedt bij elke rit. Het ergonomische ontwerp met de afgeronde hoeken biedt een grotere framecompatibiliteit en maakt het wegdraaien en vastklikken aan de TWIST-basis nog intuïtiever.

Fidlock

De nieuwe bidondop met een hoog drukventiel is zelfdichtend en lekvrij. Hij wordt geleverd met een optionele vuilafdekking, zodat het mondstuk schoon blijft, zelfs als het op de onderbuis is gemonteerd. Maar natuurlijk is de TWIST-bidon 590 nog steeds compatibel met alle TWIST-bases en de connector, die maakt een eenvoudige upgrade van een bidon ten alle tijden. 

TWIST bidon 590:

De bidon van TWIST heeft een revolutie teweeggebracht in de bidons van de fiets. Zonder de conventionele bidonhouder biedt dit magneetmechanische bidonsysteem voor fietsen een nieuw soort vrijheid in het gebruik en de toepassing. Hij wordt eenvoudig van de fiets losgemaakt met een gemakkelijke "TWIST"-beweging en net zo eenvoudig weer vastgezet door het samenbrengen van de magnetische pennen, die een mechanisch vergrendelsysteem bevatten. De houder van de fiets wordt met twee schroeven op de fiets bevestigd aan de bidonhouder. 

De voordelen in een notendop 

  • Nieuw ergonomisch ontwerp voor een meer intuïtieve draaibeweging op de TWIST-basis.
  • Nieuwe verbindingstechniek voor een sterke houvast zonder de Gravity Kit
  • Nieuwe lekvrije, zelfdichtende bidondop met een hoog waterdoorstroomventiel plus een optionele vuilafdekking
  • Verbeterde knijpbeweging door een zacht, BPA-vrij polypropyleen
  • 590 ml / 19,95 fl oz volume met afgeronde hoeken biedt een grotere framecompatibiliteit
  • Kleur: transparant & transparant zwart
  • Vaatwasmachinebestendig
  • Past op alle TWIST-bases
  • Montage aan de bevestigingspunten
  • De basis weegt slechts 16 g 

FIDLOCK met uitgebreide webshop (levering vanuit Duitsland € 10,-): https://www.fidlock-bike.com/shop/ Als je meteen kiest voor een degelijke "basisuitrusting" met FIDLOCK-producten, kan vanaf € 70 gratis levering krijgen.

Labels

LEES DIT HIERNA

Gravelen met de Hutchinson Overide

De Overide, niet te verwarren met Crash Override (alhoewel het MS-Dos tijdperk voor veel mensen…

LEES VERDER

A Ride Around Town met de Fiido Air

Het eerste wat we van deze opvallende en strakke bike willen weten is of deze aan het geclaimde…

LEES VERDER

Strak in het pak met Ekoi kleding

We reden daarom afgelopen tijd rond met de Ekoi Ruts N Waves MTB broek, het Flow Trail vest en de…

LEES VERDER