Documentaire over wereldkampioen BMX Twan van Gendt

De Nederlandse BMX’er Twan van Gendt gooide eind vorig jaar het roer om. Na twee Olympische Spelen en jaren lang top 5 van de wereld te zijn, ontbrak het nog altijd aan die gouden plak.

Wereldkampioen BMX Twan van Gendt

Met de Olympische Spelen in Tokyo in het vooruitzicht, neemt Twan het risicovolle besluit om weg te gaan bij de nationale selectie en met een eigen trainer verder te gaan. Het is voor Twan: Alles of Niets.

Twan van Gendt in actie tijdens de UCI BMX Supercross World Cup in Papendal, Arnhem, Nederland op 12 mei 2019.

Deze weg is van dichtbij gevolgd in de documentaire ‘Alles of Niets’, die vanaf vandaag te zien is op Red Bull TV. De korte Red Bull Media House productie, gemaakt door Lars Veenstra, geeft een uniek kijkje in het leven van een topsporter en laat zien dat het geen eenvoudige weg is naar het hoogste podium.

https://www.redbull.com/int-en/videos/all-or-nothing-twan-van-gendt

Labels

LEES DIT HIERNA

Op 'Coolcation' met Landal's verfrissende bestemmingen

Landal speelt hier slim op in met een breed aanbod van vakantieverblijven op precies die plekken…

LEES VERDER

In de zon met de Bontrager Blaze Wavecel

Voor ons is de Blaze Wavecel een oude bekende, we rijden al een kleine 4 tot 5 jaar oud met dit…

LEES VERDER

Naar Frankrijk met de nieuwe Sram Eagle 90

De Sram Eagle 90 borduurt verder op de Elektronische AXS T-Type aandrijving met één groot verschil…

LEES VERDER