VIDEO: Mountainbiken op de vuilnisbelt

(c) foto John Klaver
Zaterdagmiddag werd er op de vuilnisbelt van GP Groot aan de Boekelerdijk voor de tweede keer het reCycle mountainbike-evenement gehouden, georganiseerd door MTB Noordwest en GP Groot. En dat er interesse was in het mountainbiken op een vuilnisbelt was aan de opkomst te merken.

Maar liefst 235 fietsers hadden zich voor het evenement aangemeld. Het parcours ging over het gehele terrein van de recyclegigant en was ongeveer vijf kilometer lang. De fietser die in honderd minuten de meeste rondes op zijn naam kon zetten kreeg niet alleen heel veel eer, maar mocht ook een trofee mee naar huis nemen.


En niet zo maar één, de trofeeën waren gerecycled uit oude fietsmaterialen. Hoewel het ook dit jaar weer een groot succes was, is nog niet bekend of er volgend jaar weer zo’n zelfde evenement tussen het vuilnis plaats zal vinden.

BRON: http://www.noordhollandsdagblad.nl/stadstreek/alkmaar/article27103367.ece/Mountainbiken-op-de-vuilnisbelt?lref=vptop

LEES DIT HIERNA

Kerstinkopen met de Engwe L20 Boost

Zo'n winkel waar het nog ruikt naar boerderij, dennenhout en verse koffie. De geuren en aroma's…

LEES VERDER

Op weg naar de Peel met de Vittoria Mezcal XC Trail

De Peel heeft in de winter iets ongenadigs. De lucht hangt zwaar, de paden zijn donker en nat, de…

LEES VERDER

14 december "ATB- en Graveltocht" door TWC de Zwoegers

Recreanten maar ook doorgewinterde en ervaren fietsers kunnen kiezen voor een ATB-tocht van…

LEES VERDER