Veldtoerto​cht van R&TC de Pedaleur: 26 januari 2014

Ren- &Toerclub de Pedaleur uit Oirschot organiseert op zondag 26 januari 2014 haar jaarlijkse veldtoertocht door de prachtige omgeving van Oirschot en de Beerzen.

Er kan gekozen worden uit maar liefst 4 afstanden: 25, 35, 45 en nu ook 55 km. De organisatie heeft wederom haar uiterste best gedaan aantrekkelijke en uitdagende routes uit te zetten. Deelnemers kunnen tussen 8.30 en 10.30 uur inschrijven bij Sportpark de Klep te Middelbeers.

Het inschrijfgeld bedraagt € 3,- voor NTFU-leden en voor niet NTFU € 4,-. Deelnemers tot 16 jaar mogen gratis deelnemen.

Nabij de start worden deelnemers verwezen naar een speciaal ingerichte parkeerplaats. De routes zijn duidelijk herkenbaar uitgezet met pijlen. Voor gevaarlijke oversteken worden medewerkers van R&TC de Pedaleur ingezet, om de deelnemers te waarschuwen voor andere weggebruikers. Op de pauzeplaats kunnen de deelnemers genieten van de nodige warme en koude versnaperingen en is er gelegenheid reparaties uit te voeren.

Tijdens de tocht zullen EHBO-ers stand-by zijn om indien nodig eerste hulp te verlenen. www.pedaleur-oirschot.nl

LEES DIT HIERNA

Op 'Coolcation' met Landal's verfrissende bestemmingen

Landal speelt hier slim op in met een breed aanbod van vakantieverblijven op precies die plekken…

LEES VERDER

In de zon met de Bontrager Blaze Wavecel

Voor ons is de Blaze Wavecel een oude bekende, we rijden al een kleine 4 tot 5 jaar oud met dit…

LEES VERDER

Naar Frankrijk met de nieuwe Sram Eagle 90

De Sram Eagle 90 borduurt verder op de Elektronische AXS T-Type aandrijving met één groot verschil…

LEES VERDER