Annefleur Kalvenhaar (20) overleden na val

Geplaatst op 24 aug 2014.

Afgelopen vrijdag is in het Franse Méribel de twintig-jarige Annefleur Kalvenhaar van het Focus XC Team ernstig ten val gekomen. Het ongeluk gebeurde tijdens de kwalificatie voor de wereldbeker XC Eliminator. Met een traumahelikopter is ze overgebracht naar het ziekenhuis in Grenoble, waar ze zaterdag aan haar verwondingen is bezweken.

Tijdens de wereldbeker Cross-Country op zondag in Méribel zullen de renners en rensters rijden met een bloem op het stuurbord ter nagedachtenis aan Annefleur.

Wij willen de familie en vrienden van Annefleur heel veel sterkte wensen met het verwerken van dit onvoorstelbare verlies.

LEES DIT HIERNA

MTB, Marathon & Gravel tijdens de Land van Horne Toertocht

Op zondag 9 november is het weer zover. Na het enorme succes van de voorgaande jaren wordt voor de…

LEES VERDER

1000 km trails rijden met de Pirelli Scorpion Enduro S

Alweer heel wat jaren rijden we rond op de Scorpion banden van Pirelli. Van bikepacking tot XC…

LEES VERDER

Clean Machine van Dynamic. De ultieme mobiele drukreiniger

Schoonmaken als een pro, waar je ook bent: De Clean Machine verwijdert zand, modder, gravel en stof…

LEES VERDER