TC Buitenlust verhuist mtb-tocht naar zomer

Tourwielerclub Buitenlust ’68 houdt zondag 23 juni voor het eerst een ‘zomer mtb toertocht’. Start en finish zijn bij de wielerbaan van Buitenlust aan de Nemelaerhof 70 in Helmond.

Daar kan zondag gestart worden tussen 9.00 en 10.00u. De deelnemers rijden 30 of 50 kilometer. In de route is een pauze opgenomen waar de fietsers kunnen eten en drinken. De inschrijving, ook met het snelle scan & go systeem, is in de kantine van de wielerbaan. Deelname kost 3 euro voor leden van ntfu/knwu en 4 euro voor niet-leden. Jeugd onder 14 jaar mag gratis meedoen mits begeleid.

Bij de wielerbaan in de wijk Rijpelberg is parkeergelegenheid. Het uitgepijlde parcours voert over bospaden door het buitengebied aan de oostkant van Helmond. De mountainbikers gaan via het Zandbos naar Bakel en via de Stippelberg weer terug naar de wielerbaan.

Met de zomer toertocht komt voortaan de ‘januari toertocht’ van Buitenlust te vervallen. Die is al een paar keer afgelast vanwege slecht weer. Nu wordt het parcours dus in juni gereden en zijn er plannen om van de zomertocht een jaarlijkse terugkerend evenement te maken.

www.tcbuitenlust68.nl

LEES DIT HIERNA

Gravelen met de Hutchinson Overide

De Overide, niet te verwarren met Crash Override (alhoewel het MS-Dos tijdperk voor veel mensen…

LEES VERDER

A Ride Around Town met de Fiido Air

Het eerste wat we van deze opvallende en strakke bike willen weten is of deze aan het geclaimde…

LEES VERDER

Strak in het pak met Ekoi kleding

We reden daarom afgelopen tijd rond met de Ekoi Ruts N Waves MTB broek, het Flow Trail vest en de…

LEES VERDER