MTB World 6 & 24 uurs race 2014

Op zaterdag 6 en zondag 7 september 2014 zal voor de 8e maal de “MTB World 6 & 24uurs race” neerstrijken aan het recreatiegebied rondom de “Baggelhuizerplas” te Assen. 6 of 24uur lang mountainbiken in teamverband of individueel, sportieve of recreatieve biker, alles door elkaar. Het hele evenement staat in het teken van gezelligheid, fun en sportiviteit voor iedereen.

De MTB World 6 & 24uurs race is de grootste 24uurs marathon van Nederland en staat in de mountainbike wereld bekend als één van de leukste en gezelligste mountainbike evenementen van Nederland!

In totaal zullen er zo'n ±800 dames & heren, zowel sportieve als recreatieve mountainbikers uit binnen en buitenland de strijd met elkaar aangaan om in 6 of 24uur de meeste km af te leggen.

Naast de mountainbike marathon wedstrijd is er ook voor bezoekers genoeg te beleven rondom het evenement, zo is er een heus promodorp ingericht met diverse stands, zijn er diverse mountainbike gerelateerde demo’s te zien zoals een trial demo van Rick Koekoek (nr 3 in de UCI World Cup), springkussen voor de kleintjes en krat stapelen.

Start evenement: zaterdag 06 september om 13:00u
Finish 6uurs race zaterdag 06 september om 19:00u
Finish 24uurs marathon zondag 07 september om 13:00u

Kijk voor meer informatie op www.mtbrace.nl.

LEES DIT HIERNA

Op 'Coolcation' met Landal's verfrissende bestemmingen

Landal speelt hier slim op in met een breed aanbod van vakantieverblijven op precies die plekken…

LEES VERDER

In de zon met de Bontrager Blaze Wavecel

Voor ons is de Blaze Wavecel een oude bekende, we rijden al een kleine 4 tot 5 jaar oud met dit…

LEES VERDER

Naar Frankrijk met de nieuwe Sram Eagle 90

De Sram Eagle 90 borduurt verder op de Elektronische AXS T-Type aandrijving met één groot verschil…

LEES VERDER