(mountain)bike testdag Kona, Salsa en Surly

Op Zondag 7 april organiseert KONA in samenwerking camping “de Branding” en “Go sport and play” een testdag in Zandvoort. De drie KONA dealers in Noord-Holland ondersteunen deze testdag.

Het hedendaags aanbod van mountainbikes is enorm divers. 29ers, 650b, singlespeed,enduro, etc. De nieuwe ontwikkelingen zijn ontzettend interessant met de focus op een enorm hoge “FUN” factor. Is single speed en 1x10 “back to the future” of “big in the future”? Tijdens deze testdag zijn diverse 29ers (hardtails en fully’s) en 650b (27.5) mountainbikes beschikbaar om te testen op een uitdagend mountainbike parcours rondom het circuit park van Zandvoort.

De nieuwste trend uit Amerika zijn gravel bikes en fat bikes”, De gravel racer is een do-it-all race/ CX/ light trekking bike.

Wil je schredden op een bike met een banddikte van 4.25 in plaats van de gebruikelijke 2.25? Nieuwsgierig? Kom naar Zandvoort en test de Rove en de fatbikes van Salsa en Surly.

De deelname is gratis. Neem een geldig identiteitsbewijs mee.
Mail naar tom@konaworld voor meer informatie over deze testdag of bezoek de deelnemende KONA dealers. Dit zijn;
-BikePlanet, Haarlem
-Kaptein, Amsterdam
-De Alkmaarse fietsenwinkel, Alkmaar

Facts testdag ZANDVOORT
Datum: 7 april
Locatie: Camping “de Branding” Zandvoort
Aanvang: 10Hr-16Hr
Merken: KONA, SALSA en SURLY
KONA DEALERS;Bikeplanet HAARLEM, Kaptein AMSTERDAM, De Alkmaarse Fietsenwinkel ALKMAAR
Overig: douche en omkleedmogelijkheden aanwezig
Info; tom@konaworld.com

Labels

LEES DIT HIERNA

Moustache Bikes Xroad, Eén voor alles, alles voor comfort

Aangedreven door de kracht van de nieuwe Bosch-motoren geeft de Xroad je dat typische Moustache-…

LEES VERDER

In de olie met Dynamic Bike Care smeermiddelen

Voor Dynamic Bike Care gaan we op pad met een divers scala aan smeermiddelen. E-Bike Lube, Slick…

LEES VERDER

Dynamic lanceert AirForce Max: droog je fiets beter dan ooit!

De AirForce Max is ontwikkeld als toevoeging op het drogen van je fiets met een microvezeldoek.…

LEES VERDER