(mountain)bike testdag Kona, Salsa en Surly

Op Zondag 7 april organiseert KONA in samenwerking camping “de Branding” en “Go sport and play” een testdag in Zandvoort. De drie KONA dealers in Noord-Holland ondersteunen deze testdag.

Het hedendaags aanbod van mountainbikes is enorm divers. 29ers, 650b, singlespeed,enduro, etc. De nieuwe ontwikkelingen zijn ontzettend interessant met de focus op een enorm hoge “FUN” factor. Is single speed en 1x10 “back to the future” of “big in the future”? Tijdens deze testdag zijn diverse 29ers (hardtails en fully’s) en 650b (27.5) mountainbikes beschikbaar om te testen op een uitdagend mountainbike parcours rondom het circuit park van Zandvoort.

De nieuwste trend uit Amerika zijn gravel bikes en fat bikes”, De gravel racer is een do-it-all race/ CX/ light trekking bike.

Wil je schredden op een bike met een banddikte van 4.25 in plaats van de gebruikelijke 2.25? Nieuwsgierig? Kom naar Zandvoort en test de Rove en de fatbikes van Salsa en Surly.

De deelname is gratis. Neem een geldig identiteitsbewijs mee.
Mail naar tom@konaworld voor meer informatie over deze testdag of bezoek de deelnemende KONA dealers. Dit zijn;
-BikePlanet, Haarlem
-Kaptein, Amsterdam
-De Alkmaarse fietsenwinkel, Alkmaar

Facts testdag ZANDVOORT
Datum: 7 april
Locatie: Camping “de Branding” Zandvoort
Aanvang: 10Hr-16Hr
Merken: KONA, SALSA en SURLY
KONA DEALERS;Bikeplanet HAARLEM, Kaptein AMSTERDAM, De Alkmaarse Fietsenwinkel ALKMAAR
Overig: douche en omkleedmogelijkheden aanwezig
Info; tom@konaworld.com

Labels

LEES DIT HIERNA

Wat hebben Ekoi Lost Paradise en Canyon met elkaar gemeen?

Al heel wat jaren komen we in het gebied rondom Frejus en nog steeds vinden we nieuwe paden en…

LEES VERDER

Naar de Vulkaan Eifel met Koroyd en de Smith Forefront 3 MIPS

Het is dinsdagmiddag en we arriveren in Gemünden, vlak onder Daun, voor een paar dagen lekker de…

LEES VERDER

Een ritje met de MoonCool TK1, elektrische stabiliteit op drie wielen

Driewielers zijn misschien niet sexy, maar wél enorm praktisch. Ze kunnen ook nog leuk zijn maar…

LEES VERDER