9 mei 2010: Bikepark Groningen Seizoensopener!

Geplaatst op 04 mei 2010.

Nu de sneeuw en regen eindelijk plaats maakt voor een zacht lentezonnetje is het de uitgelezen tijd om de mountainbikes weer van stal te halen.

 

Op Bikepark Groningen wordt alweer volop gefietst, zoals altijd op de fourcross baan, maar nu ook op Nederlands allereerste permanente downhill track! De stichting is volop bezig met de voorbereidingen voor de tweede ronde in de Mini-Downhill cup. Na een succesvolle wedstrijddag in Apeldoorn trekt het Mini Downhill circus naar de Kardingerheuvel om hun geluk op het splinter nieuwe parcours te beproeven. De online inschrijving zal binnen kort op gaan maar let op Vol = Vol! Ook publiek is van harte welkom om de extreme sporters aan te moedigen. Wie na de laatste ronde van de cup, in Bergschenhoek,  de prijzen in de wacht wil slepen zal met snelheid, durf en techniek aan de start moeten komen om in Groningen een aantal velbegeerde puntjes te sprokkelen. Schrijf 9 mei dus in je agenda en kom naar de Kardingerheuvel in Groningen!

 Behalve de mini-downhill wedstrijd zal er ook een mogelijkheid worden geboden om testfietsen te proberen van o.a. de merken Kona en Cove iedereen die altijd al eens heeft willen proeven van de mountainbikesport krijgt hier zijn kans en bikers die op zoek zijn naar een nieuwe bolide kunnen deze eens goed aan de tand voelen. Op de testdag zullen diverse soorten en merken fietsen beschikbaar zijn van cross-country tot downhill maar bijvoorbeeld ook racefietsen, voor de kilometervreters op de gebaande paden. Neem een geldig legitimatiebewijs en, zo mogelijk, je complete fiets outfit (incl. helm en klikpedalen) mee als je de nieuwe spulletjes voor 2010 wil testen.

Dagprogramma:

10.00u Training & inschrijving mini DH

10.00u Opening testdag

11.30u Kwalificaties mini DH

13.30u Finales mini DH

16.00u Prijsuitreiking

Deze dag wordt mede mogelijk gemaakt door Boels Verhuur Groningen, Spare-Rib Express, Kona en Canadian Dirt Bike Import.

LEES DIT HIERNA

Gravelen met de Hutchinson Overide

De Overide, niet te verwarren met Crash Override (alhoewel het MS-Dos tijdperk voor veel mensen…

LEES VERDER

A Ride Around Town met de Fiido Air

Het eerste wat we van deze opvallende en strakke bike willen weten is of deze aan het geclaimde…

LEES VERDER

Strak in het pak met Ekoi kleding

We reden daarom afgelopen tijd rond met de Ekoi Ruts N Waves MTB broek, het Flow Trail vest en de…

LEES VERDER