Nederlandse DIRT rijders promoveren!

Geplaatst op 13 jan 2009.

De twee Nederlandse KONA dirt rijders, Kevin Katinas en Roy Groenewegen gaan komend seizoen voor het Europese clump team rijden van KONA. Als Euro rijders krijgen ze beide de kans zich vaker op internationaal te meten met de TOP rijders van Europa en de wereld.

Beide rijders zijn in 2008 gestart als grassrootrijders bij KONA. Zowel Kevin als Roy hebben afgelopen seizoen aardig wat tricks eruit gegooid op dirt demo’s en comp’s. Nederland is oa door Kevin en Roy op de Europese “dirt“ kaart geplaatst.

Kevin heeft de laatste grote dj comp van 2008 tijdens de Bike Motion gewonnen. Roy werd tweede. Het publiek is verwend met oa superflips en superman’s. Beide rijders hebben ontzettend veel progressie geboekt afgelopen jaar en kunnen niet wachten op een Europees avontuur!

Beide rijders zijn gemotiveerder dan ooit om in 2009 zichzelf verder te ontwikkelen. Check deze twee rijders bij de dirt events in de Benelux!

LEES DIT HIERNA

Kies je eigen pad met de Venture-collectie van AGU

Van gravelrijders die lange dagen over onverharde paden maken tot mountainbikers die het liefst…

LEES VERDER

De nieuwe, herziene 5e editie van Bike Skills is nu verkrijgbaar

Wat is Bike Skills? Bike Skills is al 14 jaar hét handboek over mountainbike­rijtechniek, voor…

LEES VERDER

Op weg naar de Roc Altitude met de Canyon Neuron

Terwijl ik dit aan het schrijven ben, krijg ik alweer heimwee naar de omgeving van Frejus,…

LEES VERDER