Holterberg Classic 2009 GAAT NIET DOOR!

Geplaatst op 15 jan 2009.
AFGELAST
Alles leek er op dat de Groene Land Achmea Holterberg Classic ook in 2009 weer een groot succes zou worden. Helaas heeft het bestuur van de Stichting Holterberg Classic echter moeten besluiten om het evenement af te gelasten.

Na de recente vorstperiode is, tijdens een beoordeling van het parcours, gebleken dat op veel plaatsen in de routes zich zeer gevaarlijke situaties bevinden. Door een hard bevroren ondergrond kan het smeltwater niet weg, waardoor zich overal grote plassen in de route hebben gevormd. In deze plassen bevinden zich, moeilijk zichtbaar, ijslagen en nog bevroren fietssporen. Tegen deze achtergrond acht het bestuur het onverantwoord het evenement door te laten gaan.
Door het ontbreken van de mogelijkheid van een alternatieve datum zal het evenement pas weer op 17 januari 2010 worden gehouden.

LEES DIT HIERNA

Kerstinkopen met de Engwe L20 Boost

Zo'n winkel waar het nog ruikt naar boerderij, dennenhout en verse koffie. De geuren en aroma's…

LEES VERDER

Op weg naar de Peel met de Vittoria Mezcal XC Trail

De Peel heeft in de winter iets ongenadigs. De lucht hangt zwaar, de paden zijn donker en nat, de…

LEES VERDER

14 december "ATB- en Graveltocht" door TWC de Zwoegers

Recreanten maar ook doorgewinterde en ervaren fietsers kunnen kiezen voor een ATB-tocht van…

LEES VERDER