Dyka mtb-cyclingteam stopt

Geplaatst op 02 sep 2009.
Na nu 20 jaar actief in de mountainbikesport te hebben gezeten heeft Arjen Portijk besloten definitief te stoppen met mountainebike en de wielersport in het algemeen.

,,Met heel veel plezier heb ik de sport beleefd en heb ik veel mee mogen maken waar ik iedereen, die daar in positieve zin aan mee heeft gewerkt dan ook zeer dankbaar voor ben. Diverse redenen hebben mij doen beslissen om als renner te stoppen. Na zelf in diverse teams te hebben gezeten was ik de afgelopen 6 jaar zeer content met het hebben van een eigen mtb-team.
Naast de beslissing om te stoppen als renner heb ik inmiddels ook de beslissing genomen om eind van het seizoen met het mtb-cyclingteam te stoppen. Voorstel van hoofdsponsor Dyka kunststofleidingsystemen uit Steenwijk was om door te gaan met het team en dan alleen als teammanager maar mijn idee is dat een teammanager bij elke wedstrijd aanwezig hoort te zijn wat mij in de toekomst niet gaat lukken.
Wel ben ik er trots op dat sponsoren graag met mij verder wilden, een betere teken dat je het dan al die jaren goed hebt gedaan voor je sponsors kun je dan niet krijgen.                                                                                                                                                                                                                         
Na 20 jaar wedstrijden gereden te hebben merk ik dat het zeer moeilijk is om de motivatie te vinden en vast te houden om te trainen en wedstrijden te rijden, helaas vallen er ook steeds grotere gaten tussen de wedstrijden waardoor het in vorm blijven door wedstrijden rijden ook niet meer gaat.
De koek is op zo heb ik inmiddels ervaren, het is tijd voor wat anders. Ik heb de draad daarmee al een beetje opgepakt, mijn dochter Bridget is inmiddels redelijk actief op de crossmotor en ze wil volgend jaar wedstrijden grasbaanrace-motorcross gaan rijden. Daarin wil ik haar gaan begeleiden en zelf mijn rondjes rijden,,

LEES DIT HIERNA

Onderweg met de Engwe N1 Pro

De Engwe N1 Pro voelt zich thuis in de steden, dorpen en zeer lichte gravel- of schelpenpaden.…

LEES VERDER

Licht, opvouwbaar en geschikt voor 2 fietsen: De Thule Outpace

Zodra je de Outpace uit de doos haalt valt direct zijn opgevouwen formaat op. Een klein pakket die…

LEES VERDER

Wat hebben Ekoi Lost Paradise en Canyon met elkaar gemeen?

Al heel wat jaren komen we in het gebied rondom Frejus en nog steeds vinden we nieuwe paden en…

LEES VERDER