Dames Mountainbike Event Portugal: 15 t/m 22 maart 2009 in Quinta da Ria

Geplaatst op 05 feb 2009.
Even ontsnappen aan de winter en voorbereiden op de lente. Robinson Club Quinta da Ria organiseert van 15 tot en met 22 maart het ‘Dames Mountainbike Event’. Beginnende vrouwelijke mountainbikers kunnen dan de schoonheid van Portugal ontdekken op de fiets.

Onder de Portugese zon kunnen de deelnemers kennis maken met mountainbiken en genieten van het landschap in de Algarve. De routes leiden naar de mooiste bezienswaardigheden van de regio.
SportiefWie er van houdt om lekker sportief op de fiets te zitten en altijd al een keertje wilde mountainbiken, kan zonder de druk van een mannelijke metgezel nu in een eigen tempo en met een eigen rit deze sport ontdekken. Het ‘Dames Mountainbike event’ is al voor 180 euro te boeken. Helmen, riemen en fietstassen zijn gratis beschikbaar. De huur van een fiets is 45 euro.
Robinson WellfitHet van oorsprong Duitse Robinson,  onderdeel van TUI Nederland, is de uitvinder van WellFit; een combinatie van Wellness en Fitness. De filosofie van Robinson is gebaseerd op ontspanning door inspanning. Het vakantieconcept staat voor een gezonde leefwijze en het bevorderen van de lichamelijke vitaliteit en de mentale flexibiliteit. Het mountainbike event sluit hier perfect op aan.
Boeken kan bij elk ANVR reisbureau.

LEES DIT HIERNA

Wat hebben Ekoi Lost Paradise en Canyon met elkaar gemeen?

Al heel wat jaren komen we in het gebied rondom Frejus en nog steeds vinden we nieuwe paden en…

LEES VERDER

Naar de Vulkaan Eifel met Koroyd en de Smith Forefront 3 MIPS

Het is dinsdagmiddag en we arriveren in Gemünden, vlak onder Daun, voor een paar dagen lekker de…

LEES VERDER

Een ritje met de MoonCool TK1, elektrische stabiliteit op drie wielen

Driewielers zijn misschien niet sexy, maar wél enorm praktisch. Ze kunnen ook nog leuk zijn maar…

LEES VERDER