Berlicumse wielerkampioenen gehuldigd

Geplaatst op 16 feb 2009.

Maar liefst 4 Nationale kampioenen waren er afgelopen jaar in Berlicum uitkomend in twee disciplines van de wielersport.

Afbeelding verwijderd.

(foto Ton Pennings. Vlnr Auke Jacobs, Micki van Empel, Mike Klerkxs en Rick van den Hanenberg)

Het waren bij de mountainbike Rick van den Hanenberg en Micki van Empel en bij de BMX Mike Klerkxs en Auke Jacobs.
Afgelopen zaterdag werden ze dan ook op feestelijke wijze in het zonnetje gezet in het overvolle Whoopernest. Met een terugblik op hun gewonnen race keek de voorzitter van Wielersupportersvereniging De Zwaan Paul van Empel terug op een zeer succesvol jaar.
Stuk voor stuk talentvolle renners waar we de komende jaren nog van meer van gaan horen.
De basis lijkt te liggen in de waardevolle jeugdopleiding die een zestal jaar geleden van start ging. Met goed opgeleide trainers een goed wielerklimaat en een gezonde dosis doorzettingsvermogen is Berlicum geen onbekende meer in wielerland.

LEES DIT HIERNA

Kerstinkopen met de Engwe L20 Boost

Zo'n winkel waar het nog ruikt naar boerderij, dennenhout en verse koffie. De geuren en aroma's…

LEES VERDER

Op weg naar de Peel met de Vittoria Mezcal XC Trail

De Peel heeft in de winter iets ongenadigs. De lucht hangt zwaar, de paden zijn donker en nat, de…

LEES VERDER

14 december "ATB- en Graveltocht" door TWC de Zwoegers

Recreanten maar ook doorgewinterde en ervaren fietsers kunnen kiezen voor een ATB-tocht van…

LEES VERDER