Zesdaagse van het Noorden, Zuidlaren: 29 november 2008

Geplaatst op 15 nov 2008.
Op zaterdag 29 november, de laatste dag van de Zesdaagse van het Noorden in Zuidlaren, organiseert Fiets Toer Club (FTC) Dobberieders uit Zuidlaren een veldtoertocht.

De start vindt plaats in de Prins Bernhardhoeve aan de Brink Oostzijde, in het centrum van Zuidlaren. Er zijn twee afstanden: 25 en 45 kilometer. De starttijd is van 12:00 tot 13:00 uur.Er is douche- en kleedgelegenheid bij sportpark de Wenakkers aan de Randweg 3 in Zuidlaren.Via het centrum van Zuidlaren komen de deelnemers door het stroomdal van de Drentsche Aa, rijden vervolgens door het Kniphorstbos en komen onder meer langs Zeegse, Oudemolen en Anloo.Onderweg zijn er verzorgingsposten, waar deelnemers sportdrank, fruit, etc. kunnen krijgen.Bij inschrijving via Internet kunnen deelnemers aan deze tocht een aanzienlijke korting krijgen op een tribunekaart voor de finale van de zesdaagse op zaterdagavond: de normale prijs aan de kassa van de Prins Bernhardhoeve bedraagt € 25,00, bij voorinschrijving wordt deze aangeboden voor slechts € 15,00! FTC Dobberieders heeft hiervoor een beperkt aantal kaarten beschikbaar, dus op = op!
Informatie: Wijnand van der Schee, tel. nr.: (050) 409 17 47, info@dobberieders.nl info@dobberieders.nl Dit e-mail adres is beschermd door spambots, u heeft Javascript nodig om dit onderdeel te kunnen bekijken of www.dobberieders.nlFTC Dobberieders is aangesloten bij de Nederlandse Toer Fiets Unie (NTFU).

LEES DIT HIERNA

Gravelen met de Hutchinson Overide

De Overide, niet te verwarren met Crash Override (alhoewel het MS-Dos tijdperk voor veel mensen…

LEES VERDER

A Ride Around Town met de Fiido Air

Het eerste wat we van deze opvallende en strakke bike willen weten is of deze aan het geclaimde…

LEES VERDER

Strak in het pak met Ekoi kleding

We reden daarom afgelopen tijd rond met de Ekoi Ruts N Waves MTB broek, het Flow Trail vest en de…

LEES VERDER