Beste Nederlander was Rudi van Houts op de 23e plaats. Frank Beemer eindigde als 55e. De eindzege in de World Cup ging naar olympisch kampioen Julien Absalon, die in totaal vijf wedstrijden wist te winnen. Christoph Sauser en Jose-Antonio Hermida eindigden respectievelijk als tweede en derde.Bij de vrouwen zegevierde de Poolse Maja Wloszczowska in de laatste wedstrijd. Zij profiteerde handig van een inzinking van wereldkampioene Marga Fullana, die in de slotronde kramp kreeg. Laura Turpijn werd 34e. Marie-Helene Premont uit Canada won de wereldbeker.
Roel Paulissen in Oostenrijks ziekenhuis Tijdens de wereldbekermanche in Oostenrijk is Roel Paulissen zwaar ten val gekomen. Hij werd overgebracht naar een ziekenhuis. Er werden geen breuken vastgelegd, maar Paulissen moet wel daar blijven ter observatie.
Wereldkampioen Christoph Sauser heeft in Schladming (Oostenrijk) de finale van de wereldbeker mountainbike gewonnen. De Zwitser sloeg in de voorlaatste ronde zijn slag en liet de Spanjaard Jose-Antonio Hermida 18 seconden achter zich.