Toertocht Ossendrecht: 9 november 2008

Geplaatst op 16 sep 2008.
Mountainbike Ossendrecht organiseert weer een toertocht op 9 november 2008. Deze wordt gereden in en rond de bossen van Ossendrecht over de afstanden van 23km, 45km en 55km.

Tijdens deze tocht kunt u genieten van een prachtige route door bos en heide met enkele stukjes asfalt om te herstellen. Het inschrijfgeld bedraagt 3.00 euro en er kan gestart worden van 08:00 uur tot 10:30 uur vanuit het multifunctioneel centrum De Drieschaar in de ploeg 11,4641TH in Ossendrecht. Verder is er wasgelegenheid aanwezig en de EHBO vereniging uit Ossendrecht verleend ons deze dag ook ondersteuning mocht dit nodig zijn, ook is er onderweg een reparatiedienst als men een klein euvel heeft aan het materiaal, tevens is er ongeveer halverwege het parcours een drank post geregeld waar men een drankje en een hapje kan nuttigen en bij terug komst kunt u de fiets stallen in een bewaakte stalling tot 13:00 uur om in de Drieschaar even tot rust te komen en mocht het nodig zijn wordt u fiets op de afspuitplaats even onderhanden genomen.
Deze tocht is voor iedereen toegankelijk of men nu wel of niet goed is in het mountainbike. Dit alles komt tot stand met medewerking van : Gemeente Woensdrecht, Staatsbos beheer, Evides watermaatschappij, Privé eigenaren en M.F.C. De Drieschaar en de vele vrijwilliger.
Mocht u verdere inlichtingen willen krijgen kunt u terecht bij Rini Pijnen van Pijnen Race in Ossendrecht tel: +31164-672763.

LEES DIT HIERNA

Kies je eigen pad met de Venture-collectie van AGU

Van gravelrijders die lange dagen over onverharde paden maken tot mountainbikers die het liefst…

LEES VERDER

De nieuwe, herziene 5e editie van Bike Skills is nu verkrijgbaar

Wat is Bike Skills? Bike Skills is al 14 jaar hét handboek over mountainbike­rijtechniek, voor…

LEES VERDER

Op weg naar de Roc Altitude met de Canyon Neuron

Terwijl ik dit aan het schrijven ben, krijg ik alweer heimwee naar de omgeving van Frejus,…

LEES VERDER