Uniek fotoboek over mountainbiken

Geplaatst op 04 apr 2008.

Bij de World Cup-manche in Offenburg ontstond vorig jaar in mei het idee om de beste foto's van topfotograaf Frank Bodenmüller en zijn partner Tanja Borgschulte te bundelen in een boek.

Afbeelding verwijderd.

Het uit Duitsland afkomstige duo fotografeert voor de UCI alle wedstrijden van de Nissan-World Cup en de wereldkampioenschappen mountainbike. En zo ontstond World's Best Mountain Biking, een uniek boek over deze moderne en populaire tak van sport, die binnen de internationale wielerbond inmiddels na het wegwielrennen het grootst is.
In het 100 pagina's tellende fotoboek kan je genieten van spraakmakende en spectaculaire hoogtepunten tijdens de belangrijkste mountainbike-wedstrijden. Aan bod komen alle onderdelen en zowel de competities voor mannen als vrouwen. Olympisch kampioene Gunn-Rita Dahle uit Noorwegen was zo aardig om het voorwoord te schrijven.
Wieler Magazine nam de productie op zich, terwijl de UCI, Merida en Specialized het project sponsorden. World's Best Mountain Biking telt 100 pagina's, is Engelstalig en kost 29,95 euro. Het fotoboek kan besteld worden via www.wielermagazine.com.
Het boek verschijnt medio april.

LEES DIT HIERNA

Wat hebben Ekoi Lost Paradise en Canyon met elkaar gemeen?

Al heel wat jaren komen we in het gebied rondom Frejus en nog steeds vinden we nieuwe paden en…

LEES VERDER

Naar de Vulkaan Eifel met Koroyd en de Smith Forefront 3 MIPS

Het is dinsdagmiddag en we arriveren in Gemünden, vlak onder Daun, voor een paar dagen lekker de…

LEES VERDER

Een ritje met de MoonCool TK1, elektrische stabiliteit op drie wielen

Driewielers zijn misschien niet sexy, maar wél enorm praktisch. Ze kunnen ook nog leuk zijn maar…

LEES VERDER