Esbeekse MTB tocht: 12 Oktober 2008

Geplaatst op 30 sep 2008.
Ook dit jaar hebben wij weer een mooi parcours uitgezet met enkele wijzigingen t.o.v. voorgaande jaren. De afstanden zijn 25, 45, 60 en 75km. Op de 25 en 45km vindt je op de helft een goed uitgeruste pauze plaats zoals je dat van ons gewend bent. Op de 60 en 75km is zelfs een tweede bevoorrading voorzien.

Starten kan vanaf sportpark Den Hondsbosch op het adres hieronder. De 60 en 75 km starten tussen 8:00u en 9:00u. De andere afstanden kunnen starten tot 10:00u.
Natuurlijk doen we er weer alles aan om het parcours zo droog mogelijk te houden. Mocht dit ivm de weersomstandigheden niet lukken, dan proberen we je droog te houden door water weg te laten lopen, pallets neer te leggen of andere noodzakelijke maatregelen te nemen. Tevens gebruiken wij eigen houten paaltjes en eigen wit-rode bordjes, waarmee we de natuur zoveel mogelijk weten te beschermen. We nieten dus geen bordjes aan bomen of struiken! Alle bordjes vindt je op dezelfde hoogte +/- 1m boven de grond. Tevens pijlen we de route uit met twee bordjes per bocht. Het eerste bordje voor de bocht en het tweede bordje in of na de bocht ter bevestiging. Bij moeilijk zichtbare of onlogische bochten gebruiken we zelfs meerdere bordjesVoor € 3,- pp. kun je inschrijven en direct starten op: Sportpark Den HondsboschEsbeekseweg 145085 EB EsbeekKijk ook op onze website: www.mtb-esbeek.nl

LEES DIT HIERNA

Gravelen met de Hutchinson Overide

De Overide, niet te verwarren met Crash Override (alhoewel het MS-Dos tijdperk voor veel mensen…

LEES VERDER

A Ride Around Town met de Fiido Air

Het eerste wat we van deze opvallende en strakke bike willen weten is of deze aan het geclaimde…

LEES VERDER

Strak in het pak met Ekoi kleding

We reden daarom afgelopen tijd rond met de Ekoi Ruts N Waves MTB broek, het Flow Trail vest en de…

LEES VERDER