Cross country wedstrijd in Groesbeek weer op de kalender: 22 juni 2008 (Tevens Nederlands Kampioenschap voor studenten)

Geplaatst op 18 jan 2008.
De bossen rondom Groesbeek zijn op 22 juni 2008 het decor voor een vernieuwde landelijke cross country wedstrijd. Naast alle gebruikelijke categorieën zal aan het eind van de dag ook het Nederlands Kampioenschap voor studenten worden gehouden.

Na een succesperiode in de jaren negentig en het begin van de nieuwe eeuw, met bijvoorbeeld de Europacup finalewedstrijd in 2004, verdween het evenement. De wedstrijd is een aantal jaren afwezig geweest, maar dit jaar staat de cross country wedstrijd in Groesbeek weer op de nationale kalender!
Groesbeek biedt geweldige mogelijkheden op mountainbikegebied en de naam van de wedstrijd is onder vele mountainbikers nog steeds niet vergeten. Hierop hebben een aantal enthousiastelingen besloten om de wedstrijd nieuw leven in te blazen. De organisatie is het resultaat van een samenwerking tussen leden van de Nijmeegse mountainbikeverenigingen Licht Verzet en Velocidad (studenten). De gehele dag worden er wedstrijden in alle verschillende categorieën gereden, waaronder de elite. Aan het eind van de dag zal een aparte wedstrijd georganiseerd worden om het Nederlands Studentenkampioenschap. Een prestigieuze wedstrijd, zo blijkt uit het feit dat de nationale toppers Frank Schotman en Axel Bult in 2007 in Oosterbeek het goud en zilver verdeelden.

LEES DIT HIERNA

Upgrade je Sram 70 / 90 transmissie naar een GX Eagle AXS

GX Eagle AXS upgrade kit voor transmissie: RD-UPK-GXTE-A: Til Eagle-transmissie naar een hoger…

LEES VERDER

Gravelen met de Hutchinson Overide

De Overide, niet te verwarren met Crash Override (alhoewel het MS-Dos tijdperk voor veel mensen…

LEES VERDER

A Ride Around Town met de Fiido Air

Het eerste wat we van deze opvallende en strakke bike willen weten is of deze aan het geclaimde…

LEES VERDER