Turfrijders houden ATB-tocht: 21 jan. 2007

Geplaatst op 12 jan 2007.
ETTEN-LEUR – Alweer voor de elfde keer houdt de Tour- en Wielervereniging De Turfrijders haar jaarlijkse veldtoertocht (voor ATB’s) in de omgeving van Etten-Leur.

De organisatie verwacht evenals vorig jaar – toen deden negenhonderd ATB’ers mee – een hoge opkomst. De tocht, die wordt verreden op zondag 21 januari, doorkruist natuurgebieden als het Liesbos, het Mastbos, de Galderseheide, de Vloeiweide en de Kogelvanger.
Deelnemers kunnen kiezen uit twee afstanden, 25 of 45 kilometer. Tijdens de tocht wordt er gepauzeerd voor een gratis drankje en versnapering. Na afloop is er gratis erwtensoep en kan op vertoon van het deelnamebewijs meegedaan worden aan een verloting.
Inschrijving en start zijn tussen 8.30 en 10.00 uur bij het café Hof van Holland aan het van Bergenplein 41. Hier is ook de plaats van aankomst, waarna er gelegenheid is om te douchen en de fietsen schoon te spuiten.
Voor meer informatie: website www.turfrijders.nl.

LEES DIT HIERNA

Door de sneeuw met de Fiido Nomads

Zoals meestal met onze testfietsen komt ook de Fiido Nomads in een grote doos aan. Uitpakken, in…

LEES VERDER

Door het landschap met de SKS Infinity Urban Trunkbag XL

Er zijn dagen dat je producten niet op de testbank legt vanwege de planning maar gewoon omdat de…

LEES VERDER

Thule introduceert de VeloSpace 3

De nieuwe generatie veelzijdige, hoogwaardige fietsendragers voor elke fietsrit: De drager heeft…

LEES VERDER