Turfrijders houden ATB-tocht: 21 jan. 2007

Geplaatst op 12 jan 2007.
ETTEN-LEUR – Alweer voor de elfde keer houdt de Tour- en Wielervereniging De Turfrijders haar jaarlijkse veldtoertocht (voor ATB’s) in de omgeving van Etten-Leur.

De organisatie verwacht evenals vorig jaar – toen deden negenhonderd ATB’ers mee – een hoge opkomst. De tocht, die wordt verreden op zondag 21 januari, doorkruist natuurgebieden als het Liesbos, het Mastbos, de Galderseheide, de Vloeiweide en de Kogelvanger.
Deelnemers kunnen kiezen uit twee afstanden, 25 of 45 kilometer. Tijdens de tocht wordt er gepauzeerd voor een gratis drankje en versnapering. Na afloop is er gratis erwtensoep en kan op vertoon van het deelnamebewijs meegedaan worden aan een verloting.
Inschrijving en start zijn tussen 8.30 en 10.00 uur bij het café Hof van Holland aan het van Bergenplein 41. Hier is ook de plaats van aankomst, waarna er gelegenheid is om te douchen en de fietsen schoon te spuiten.
Voor meer informatie: website www.turfrijders.nl.

LEES DIT HIERNA

1000 km trails rijden met de Pirelli Scorpion Enduro S

Alweer heel wat jaren rijden we rond op de Scorpion banden van Pirelli. Van bikepacking tot XC…

LEES VERDER

Clean Machine van Dynamic. De ultieme mobiele drukreiniger

Schoonmaken als een pro, waar je ook bent: De Clean Machine verwijdert zand, modder, gravel en stof…

LEES VERDER

Kies je eigen pad met de Venture-collectie van AGU

Van gravelrijders die lange dagen over onverharde paden maken tot mountainbikers die het liefst…

LEES VERDER