Sven Nys zal in 2007 een druk mountainbike seizoen rijden. De veldrijder van Rabobank gaf aan dat hij graag naar de olympische spelen van 2008 van Peking zou gaan.
Nys zal in 2007 starten in wereldbekerwedstrijden, wedstrijden van de eerste categorie, het Belgisch Kampioenschap, het Europese Kampioenschap en op het Wereldkampioenschap.
"Noem het maar een volwaardig mountainbikeseizoen. Maar we maakten de afspraak dat, van zodra die olympische ambite niet meer haalbaar blijkt, we er een streep onder trekken", aldus zijn trainer Paul van den Bosch.
Bosch zegt ook dat Nys plaatsing waarschijnlijk alleen op het WK kan bewerkstelligen:"Ik vrees dat het daar zal moeten gebeuren. In de Wereldbekers zal Sven immers genekt worden door een slechte plaats op de startgrid".
www.wielrensite.nl