Nissan mountainbiketeam winnaar Vulkanbike marathon

Geplaatst op 10 sep 2007.
In de Duitse Eifel vond op zaterdag de Vulkanbike marathon plaats. Met een eerste plaats voor Ramses Bekkenk, een derde plaats voor Ad de Brabander en een twintigste plaats voor Atse ten Brinke was het ploegenklassement voor de Nissan bikers.

Met zijn 85 kilometer en 2000 hoogtemeters is de Vulkanbike een relatief korte marathon. Bekkenk was samen met zijn ploeggenoot Ad de Brabander als snel in de kopgroep te vinden. Uiteindelijk was het de Belg Kevin van Hoovels die hem als laatste moest laten gaan. Na van Hoovels eindigde de Brabander als derde. Met de 20e plaats van Atse ten Brinke werd bovendien ook het ploegenklassement gewonnen.
Bekkenk en ten Brinke wisten s'avonds ook nog knap als tweede en vijfde te eindigen tijdens de 'Bikenight', een criterium door het centrum van Daun warbij enkele trappen en obstakels bedwongen moeten worden.

LEES DIT HIERNA

Clean Machine van Dynamic. De ultieme mobiele drukreiniger

Schoonmaken als een pro, waar je ook bent: De Clean Machine verwijdert zand, modder, gravel en stof…

LEES VERDER

Kies je eigen pad met de Venture-collectie van AGU

Van gravelrijders die lange dagen over onverharde paden maken tot mountainbikers die het liefst…

LEES VERDER

De nieuwe, herziene 5e editie van Bike Skills is nu verkrijgbaar

Wat is Bike Skills? Bike Skills is al 14 jaar hét handboek over mountainbike­rijtechniek, voor…

LEES VERDER