Interessante strijd om Zeeuwse ATB Cup

Geplaatst op 22 nov 2007.
Door Wim de Vos, Provinciale Zeeuwse Courant
De strijd om de Zeeuwse ATB Cup is dit jaar interessant. In de eerste vier wedstrijden, die een spannend verloop hadden, waren er drie verschillende winnaars. Edzard van Ewijk zegevierde twee keer, Kevin Gideonse en Marco Minnaard elk één keer.

Zaterdag staat de de vijfde wedstrijd in de boswachterij Westerschouwen op het programma. De deelnemers en deelneemsters zijn dan te gast bij de Zeeuwse mountainbikevereniging X-Treme.
Van Ewijk begon het seizoen met de gedachte een derde opeenvolgende eindzege binnen te halen. Na twee wedstrijden leek dat inderdaad een formaliteit te worden. Hoewel een paar jeugdige renners als Robbert Vleugel en Sebastiaan Zweedijk behoorlijk wist aan te klampen, won hij vrij eenvoudig in Kortgene en 's-Heer Arendskerke. "Het zou leuk zijn om wat meer tegenstand te krijgen", zei hij na die twee zeges.
Hij werd meteen op zijn wenken bediend. Kevin Gideonse (Wolphaartsdijk) en Marco Minaard (Wemeldinge) verschalkten hem in volgende wedstrijden.
De races van zaterdag beginnen om 12.30 uur met de jeugd. Om 15.15 uur is de afsluitende race voor de A-categorie en de vrouwen.

LEES DIT HIERNA

Naar de Vulkaan Eifel met Koroyd en de Smith Forefront 3 MIPS

Het is dinsdagmiddag en we arriveren in Gemünden, vlak onder Daun, voor een paar dagen lekker de…

LEES VERDER

Een ritje met de MoonCool TK1, elektrische stabiliteit op drie wielen

Driewielers zijn misschien niet sexy, maar wél enorm praktisch. Ze kunnen ook nog leuk zijn maar…

LEES VERDER

De nieuwe Thule OutPace, compact, lichtgewicht en veelzijdig

Compact ontwerp met uitstekende prestaties: De Thule OutPace is ontworpen om fietsen eenvoudig te…

LEES VERDER