Brentjes & Beerten verkozen tot beste mountainbikers

Geplaatst op 22 okt 2007.

(Novum) - Bart Brentjes is zondag in het Gelderse Groesbeek verkozen tot Mountainbiker van het jaar. De 39-jarige Brabander werd dit jaar voor de tiende keer in zijn loopbaan Nederlands kampioen en werd tweede bij een testwedstrijd op het Olympische parcours voor de Spelen volgend jaar in Peking.

Afbeelding verwijderd.
(C) Wieler Magazine

De verkiezing is een initiatief van de Club van 5, een comité dat zich inzet voor het mountainbiken in Nederland. De oud-Olympisch kampioen van 1996 is door de olympische sportkoepel NOC*NSF genomineerd voor de komende Spelen.
Bij de vrouwen ging de titel naar Anneke Beerten. De Achterhoekse mountainbikester werd bij het WK dit jaar tweede op het onderdeel 4-cross. Ook behaalde ze de eindzege in de World Cup in die discipline. Rudi van Houts kreeg de prijs voor mountainbiketalent het jaar. De 23-jarige renner won dit jaar de Tour de France voor mountainbikers en werd achter Brentjes tweede op het NK.

LEES DIT HIERNA

Door de sneeuw met de Fiido Nomads

Zoals meestal met onze testfietsen komt ook de Fiido Nomads in een grote doos aan. Uitpakken, in…

LEES VERDER

Door het landschap met de SKS Infinity Urban Trunkbag XL

Er zijn dagen dat je producten niet op de testbank legt vanwege de planning maar gewoon omdat de…

LEES VERDER

Thule introduceert de VeloSpace 3

De nieuwe generatie veelzijdige, hoogwaardige fietsendragers voor elke fietsrit: De drager heeft…

LEES VERDER