BIKE-ZONE Racing Team 2007 start met overwinning

Geplaatst op 22 feb 2007.
Op 4 Februari vond de aftrap plaats van de eerste officiële wedstrijd van het BIKE-ZONE Racing Team. De Strandrace van Rockanje was gelijk een groot succes. Elite renner Tom Hartkamp kwam als eerste over de finish en versloeg daar Ed Scholte(2) en Ad den Brabander(3). Henri Spijkers (Bike-Zone) greep naast het podium en werd 4e.

Ronald van den Bos kwam als 21e over de streep. Helaas viel Bas van der Greft uit door een valpartij. Nederlands Kampioen Martijn Heijdra was afwezig wegens ziekte.
Bij het BIKE-ZONE Racing Team staat inzet en teamgeest hoog in het vaandel. De mannen kunnen het goed met elkaar vinden en dat stralen ze dan ook uit! De heren fietsen op een Cube Reaction 2007, geheel XTR afgemonteerd. Volgens Tom een zeer strak bakkie! Met behulp van Bike-Zone hebben de teamleden dit team zelf opgezet.
Doelstelling voor dit jaar is zo hoog mogelijk te eindigen in zowel de Holland MTB Cup, de Benelux Cup en de Transalp. Ook worden er diverse marathons gereden als voorbereiding op de Transalp.
Het BIKE-ZONE Racing Team bestaat uit:


 
Bas van der GreftAmateur-A
 

 
Martijn HeijdraMasters

 


 
Ronald van den BosAmateur-A
 

 
Tom HartkampElite

LEES DIT HIERNA

Naar de Vulkaan Eifel met Koroyd en de Smith Forefront 3 MIPS

Het is dinsdagmiddag en we arriveren in Gemünden, vlak onder Daun, voor een paar dagen lekker de…

LEES VERDER

Een ritje met de MoonCool TK1, elektrische stabiliteit op drie wielen

Driewielers zijn misschien niet sexy, maar wél enorm praktisch. Ze kunnen ook nog leuk zijn maar…

LEES VERDER

De nieuwe Thule OutPace, compact, lichtgewicht en veelzijdig

Compact ontwerp met uitstekende prestaties: De Thule OutPace is ontworpen om fietsen eenvoudig te…

LEES VERDER