Nieuwe Sidi MTB modellen

Geplaatst op 18 jul 2006.

Vanaf november kan je de nieuwste Sidi-schoenen weer bewonderen bij de dichtstbijzijnde Sidi-dealer. Dragon 2 blijft het topmodel voor de veeleisende mountainbiker.

Afbeelding verwijderd.

Dragon SRS zool De functionele SRS zool blijft. De rubberen toplaag van de zooldelen zorgt voor meer grip tijdens het lopen. De harde kunststof biedt de stevigheid die je van deze schoen mag verwachten. Daarnaast heeft deze zool op het middendeel een anti-slip profiel. Alle zooldelen zijn vervangbaar, waardoor je nog langer gebruik kan maken van deze schoen.
sidi-dragon-zool.jpg
Heel Cup SystemEen verbetering bij de Dragon 2. Dit systeem houdt de achtervoet nog beter op zijn plaats wanneer je een bovenwaartse trekbeweging maakt.
Sluiting Als je liever een sluiting met twee straps prefereert boven een strap en Techno II systeem, dan biedt de nieuwe Eagle een perfect alternatief! Deze schoen maakt gebruik van dezelfde SRS zool en Heel Cup System. De middelste sluiting verschilt echter.
Dragon 2Art nr SISHM0024Maat 39 t/m 48 Maat 40.5 t/m 46.5€ 259,95
Eagle 6sidi-eagle-6.jpgArt nr SISHM0030Maat 39 t/m 48 € 239,95
Informatie: Veltec Benelux BV -  www.veltec.com - +31 (0) 40 20 13030

LEES DIT HIERNA

1000 km trails rijden met de Pirelli Scorpion Enduro S

Alweer heel wat jaren rijden we rond op de Scorpion banden van Pirelli. Van bikepacking tot XC…

LEES VERDER

Clean Machine van Dynamic. De ultieme mobiele drukreiniger

Schoonmaken als een pro, waar je ook bent: De Clean Machine verwijdert zand, modder, gravel en stof…

LEES VERDER

Kies je eigen pad met de Venture-collectie van AGU

Van gravelrijders die lange dagen over onverharde paden maken tot mountainbikers die het liefst…

LEES VERDER