Dit weekend reed het Binnenvaart-Merida Team op verschillende plaatsen. Zo reed Hans Becking twee wedstrijden in Italie. Helaas had hij materiaal pech op zondag, maar wist hij zich op zondag van voren te handhaven in de espoirs (onder 23) categorie. Hij finishte hier netjes als 5de. Bas Peters, Frank Schotman, Ruud Rentmeester en Laura Turpijn reden ook twee wedstrijden dit weekend. Zaterdag een in Reinach (Zwitserland) en zondag in Offenburg (Duitsland). Op twee erg mooie parcoursen en onder toeziend oog van vele toeschouwers reden de renners twee goede wedstrijden.
Bas en Laura waren beide nog herstellende van hun ziekte opgelopen vorige week, maar lieten beide zien weer terug aan de top te zijn. Bas finishte op zaterdag als 15 en vandaag in Offenburg was hij er weer helemaal en reed hij in een sterk veld naar de 10de plaats ondanks een valpartij. Laura viel op zaterdag nog net buiten de top 10 (12de), maar op het lastige rondje in Offenburg wist zij de 9de plaats voor zich op te eisen.
Frank deed iedereen verbazen op zaterdag in Reinach door hier als elfde te eindigen in een zeer sterk bezette race. Vandaag bracht een valpartij en vermoeide benen van gisteren een einde aan zijn race. Verder deed Ruud zijn uiterste best om nog maar net bekomen van de jetlag van Curacao het beste van zich zelf te laten zien. Ruud finishte beide dagen als 27ste overal. Waarbij hij in Offenburg liet zien bergop een enorme versnelling in de benen te hebben. Het team lijkt zich aardig warm te draaien voor de top competitie die over 2 weken begint in Oldenzaal. Eerst rijden we komend weekend nog in Nieuwkuyk.
Naast de buitenlandse avonturen werd er ook nog in Nederland gereden, zo wist Rob Barel zijn wedstrijd bij de masters 40+ te winnen. Wederom een podiumplaats erbij dus.