3-uurs wedstrijd MTB Trophy gaat door

Geplaatst op 23 mei 2006.
De organisatie van de Stappenbelt Rabobank MTB Trophy heeft besloten dat de 3-uurs wedstrijd op zaterdag 27 mei a.s. doorgaat!

Ondanks het feit dat de beoogde 50 deelnemers voor deze wedstrijd waarschijnlijk niet gehaald gaan worden, is Mountainbikeclub Bar End van mening dat nieuwe initiatieven een kans moeten krijgen zich te bewijzen en dat deze moeten kunnen uitgroeien naar een evenement van formaat.
De start zal zijn om 14.58 uur, voor meer informatie kun je terecht op www.bar-end.nl Voorinschrijvingen zijn mogelijk tot en met 20 mei a.s. via www.inschrijven.nl, na-inschrijven is mogelijk tot een half uur voor aanvang van de wedstrijd.

LEES DIT HIERNA

1000 km trails rijden met de Pirelli Scorpion Enduro S

Alweer heel wat jaren rijden we rond op de Scorpion banden van Pirelli. Van bikepacking tot XC…

LEES VERDER

Clean Machine van Dynamic. De ultieme mobiele drukreiniger

Schoonmaken als een pro, waar je ook bent: De Clean Machine verwijdert zand, modder, gravel en stof…

LEES VERDER

Kies je eigen pad met de Venture-collectie van AGU

Van gravelrijders die lange dagen over onverharde paden maken tot mountainbikers die het liefst…

LEES VERDER