Clemens van de Ven in de Hel van Groesbeek!

Geplaatst op 17 jun 2005.
Aanstaande zondag is het Nederlands Kampioenschap Mountainbike Marathon in Groesbeek. Naast absolute topsport met alle Nederlandse (wereld)toppers aan de start, zijn er stands van teams en fabrikanten en zullen er ook enkele muzikale toppers van zich laten horen.
 
Als de toppers gefinished zijn en de strijd tussen onder meer Bart Brentjens, Gerben de Knegt; Maarten Tjallingii, Thijs Al en anderen om het Nederlands Kampioenschap beslist is; zullen de meeste van de ruim 500 deelnemers nog aan het knokken zijn om de 'Hel van Groesbeek' te overwinnen.

Rond 12:30 uur zal dan de bekende Nijmeegse muzikant Clemens van de Ven zijn optreden starten. Met dit optreden van "de muzikant met de stem die het midden houdt tussen Tom Waits en Howling Woolf", wacht de grootste groep van deelnemers een bijzonder muzikaal onthaal en is er tevens een extra attractie voor de toeschouwers! Dit naast de mooie sport, de schitterende omgeving en het Bevrijdingsmuseum, natuurlijk! Start en finish van het NK Mountainbike Marathon bevinden zich bij het Bevrijdingsmuseum in Groesbeek, dat ook open is voor bezoekers op deze dag. Het wedstrijdschema op 19 juni:8:30 uur Start vrouwen9:00 uur Start mannen Afwachtingswedstrijden (op kleinere ronde bij het Bevrijdingsmuseum):9:15 uur Junioren 75 minuten9:17 uur Nieuwelingen 60 minuten9:19 uur Nieuwelingen- en Junioren vrouwen 60 minuten Informatie: www.atb-sport.nl De finish van de eerste toppers wordt tussen 11:30 en 11:45 uur verwacht.

LEES DIT HIERNA

Upgrade je Sram 70 / 90 transmissie naar een GX Eagle AXS

GX Eagle AXS upgrade kit voor transmissie: RD-UPK-GXTE-A: Til Eagle-transmissie naar een hoger…

LEES VERDER

Gravelen met de Hutchinson Overide

De Overide, niet te verwarren met Crash Override (alhoewel het MS-Dos tijdperk voor veel mensen…

LEES VERDER

A Ride Around Town met de Fiido Air

Het eerste wat we van deze opvallende en strakke bike willen weten is of deze aan het geclaimde…

LEES VERDER