Zoetemelk, Lejaretta en Brentjens aan de start in de finale van de Europacup te Groesbeek

Geplaatst op 24 jun 2004.
Tijdens het Groesbike Festival, dat op 24 en 25 juli aanstaande gehouden wordt in Groesbeek, zullen verschillende toppers hun krachten meten. Aangezien de wedstrijd de finale van de Europacup betreft, is het voor verschillende top mountainbikers een serieuze test in de aanloop naar de Olympische Spelen. De Nederlandse Athene-gangers (voorlopig Bart Brentjens, Bas Peters en Elsbeth van Rooij – Vink, er kan zich nog een man plaatsen...), zullen uiteraard acte de presence geven.


Bart Brentjens komt zelfs voor deze wedstrijd in zijn vaste trainingsgebied, de bossen van het Rijk van Nijmegen, overgevlogen uit Frankrijk. Brentjens rijdt op zaterdag 24 juli een zware Alpen-marathon en stapt zondagmorgen 25 juli uit het vliegtuig om ’s middags in Groesbeek te rijden.
Een andere attractie in de Elite-wedstrijd, zou de aanwezigheid van de zoons van de voormalige top-wegrenners Marino Lejaretta en Joop Zoetemelk kunnen zijn. Inaki Lejaretta en Karl Zoetemelk zijn internationaal (sub)toppers op de mountainbike en hebben beiden aangegeven graag in Groesbeek aanwezig te willen zijn.
Uiteraard is er tijdens het Groesbike festival voor iedereen de mogelijkheid om zichzelf te testen op het voor Nederlandse begrippen loodzware parkoers waar ook de toppers over zullen rijden. Iedereen met een deugdelijke mountainbike en een harde schaalhelm kan starten in de Funklasse wedstrijden
Meer informatie op: www.atb-sport.nl

LEES DIT HIERNA

De nieuwe Thule OutPace, compact, lichtgewicht en veelzijdig

Compact ontwerp met uitstekende prestaties: De Thule OutPace is ontworpen om fietsen eenvoudig te…

LEES VERDER

Op bezoek bij Ekoi en daarna, op pad!

Uiteraard zijn we daarna op pad gegaan met een kledingsset in de kleuren welke schitterend bij het…

LEES VERDER

Trek introduceert de Air Rush: een compacte, elektrische fietspomp voor alle fietsbanden

Eenvoud siert: De nieuwe Air Rush heeft een handzaam formaat en is daardoor makkelijk mee te nemen…

LEES VERDER