TU Delft Transalp Mountainbike Team

Geplaatst op 11 feb 2004.
Afbeelding verwijderd.Afbeelding verwijderd.Twee leden van de Delfste Studenten Wielervereniging WTOS zullen deze zomer als hoogtepunt van het marathonseizoen 2004 de adidas BIKE Transalp Challenge, één van ’s werelds grootste en zwaatste meerdaagse mountainbike wedstrijden, gaan rijden.

De mountainbikers, Thijs Brentjens & Erik Bronsvoort, studeren beiden aan de TU Delft en zullen zich dit jaar volledig gaan storten op het rijden van diverse marathonwedstrijden zoals de MTB-Sport / Rijwielspaleis Marathoncup (serie van 5 wedstrijden), de marathon in het Italiaanse Riva del Garda en natuurlijk de 8-daagse Transalp Challenge.
De inschrijving van de Transalp Challenge is inmiddels rond, het TU Delft Transalp Team zal met nummer 364 tussen 17 en 24 juli de Alpen doorkruisen in een wedstrijd van in totaal ruim 650 kilometer en 22.500 hoogtemeters.
Diverse organistaties ondersteunen het Team inmiddels financieel en in de vorm van materiaal. Het team zal rijden op het nieuwste full-suspension model van Santos en daarnaast Ultima kleding en MET helmen dragen.
Op de website van het team, http://www.TransalpTeam.tudelft.nl/  is alle informatie te vinden over de teamleden, de adidas BIKE Transalp Challenge, de kalender van het team, hun materiaal en verslagen van evenementen.

LEES DIT HIERNA

Onderweg met de Engwe N1 Pro

De Engwe N1 Pro voelt zich thuis in de steden, dorpen en zeer lichte gravel- of schelpenpaden.…

LEES VERDER

Licht, opvouwbaar en geschikt voor 2 fietsen: De Thule Outpace

Zodra je de Outpace uit de doos haalt valt direct zijn opgevouwen formaat op. Een klein pakket die…

LEES VERDER

Wat hebben Ekoi Lost Paradise en Canyon met elkaar gemeen?

Al heel wat jaren komen we in het gebied rondom Frejus en nog steeds vinden we nieuwe paden en…

LEES VERDER