Stappenbelt RockyMountainteam op Olympische Markt

Geplaatst op 15 aug 2004.

Op zaterdag 14 augustus heeft het Stappenbelt RockyMountainteam acte de presence gegeven op de Olympische markt in Apeldoorn.

Afbeelding verwijderd.

Naast de andere demonstraties van de Olympische sporten schermen en boksen was het team aanwezig om het mountainbiken te promoten. Het is erg lastig om een demonstratie te geven van de MTB wedstrijdsport, dat zich normaliter off road op een zwaar parkoers afspeelt, op een klein plein uit te beelden, dus werden de bikes op de rollenbank gezet om al fietsend de interviews te geven.
De aanwezigheid van Thijs Al, als deelnemer aan de Olympische Spelen in Athene, werd door de aanwezige toeschouwers gewaardeerd met applaus. Thijs, rijder bij MTB team Piet de Wit, gaf uitleg over het feit dat hij nog steeds aanwezig is in Nederland en zijn medaille kansen in Athene. Daarnaast gaf hij de toeschouwers uitleg over de RockyMountain bikes van het Stappenbelt team en ondanks dat we het allemaal weten is toch ook prettig om van een topper als Thijs Al te horen dat het team topmateriaal ter beschikking heeft. De rijders van het Stappenbelt RockyMountainteam rijden morgen de BENELUX cup in Brakel (België).
De Olympische mountainbikewedstrijd in Athene waar Thijs Al namens Nederland aan zal deelnemen is op zaterdag 28 Augustus.

LEES DIT HIERNA

Door de sneeuw met de Fiido Nomads

Zoals meestal met onze testfietsen komt ook de Fiido Nomads in een grote doos aan. Uitpakken, in…

LEES VERDER

Door het landschap met de SKS Infinity Urban Trunkbag XL

Er zijn dagen dat je producten niet op de testbank legt vanwege de planning maar gewoon omdat de…

LEES VERDER

Thule introduceert de VeloSpace 3

De nieuwe generatie veelzijdige, hoogwaardige fietsendragers voor elke fietsrit: De drager heeft…

LEES VERDER