03-10-2004
Rotterdam / Bergschenhoek
Nog maar een paar nachtjes slapen en dan is het weer zo ver! We gaan weer knallen op de four-X in Bergschenhoek.
Enkele grote namen uit de Nederlands / Belgische scene hebben al aangegeven dat ze langs zullen komen.
Een leuke ontwikkeling is dat er een crossover tot stand aan het komen is tussen BMX-ers welke mee willen gaan draaien in de four-X. Het belooft een spannende, maar vooral gezellige wedstrijd te worden!
Nogmaals willen we benadrukken dat we ons vooral gericht hebben op promotie richting de rijders. Jullie zijn voor ons het belangrijkst en wij willen er alles aan doen om jullie een goede wedstrijd te kunnen geven.
Mocht je als rijder publiek willen hebben, dan zul je hier zelf voor moeten zorgen…
Bij de voetbalwedstrijden staan er hele families langs de lijn, waarom niet bij ons is iets wat we ons afgevraagd hebben.
Voor de duidelijkheid nog even het programma voor komende zondag;
Training
09.00 tot 12.00 uur
Inschrijven bij de keet
10.00 tot 12.00 uur
Wedstrijden
13.00 tot 17.00 uur
In ons wedstrijdschema houden we rekening met pauzes, zodat je goed voorbereid de volgende wedstrijd in kan gaan!
Voor vragen over deze wedstrijd, mail info@bikefestival.nl
Tot 3 oktober 2004!
Stichting Bikefestival