Oprichting Mountainbike Vereniging Zuidwolde en omstreken is een feit

Geplaatst op 25 jun 2004.

Met het passeren van de akte op het kantoor van notaris Enting te Zuidwolde op 15 juni jl. is de oprichting van Mountainbike Vereniging  Zuidwolde na 3 maand van voorbereiding nu werkelijk een feit.

Afbeelding verwijderd.

Voor dit heuglijke feit was de eerste voorzitter van deze vereniging - Jan Coopmans - aanwezig in MTB outfit als ook zijn 2 kinderen die nu al wild enthousiast zijn over deze sport. Ook mede initiatief nemer Cristiaan Tetteroo was in passende kleding aanwezig. Het bestuur heeft grootse plannen en bracht deze ideeën maandagavond 21 juni  in een druk bezochte vergadering in de Entekoele  naar buiten. Zo zal dit najaar voor de jeugd een clinic worden georganiseerd  waar  kinderen vanaf  8 jaar kennis kunnen maken met de mountainbike sport.  De kinderen hoeven dan zelf geen fiets en helm mee te brengen hier wordt voor gezorgd.
Tijdens de braderie in Zuidwolde en Alteveer zal er veel aan promotie worden gedaan om zo mountainbikers en vooral ook jeugd te motiveren lid te worden van de vereniging. Er zal dan een rollerbank worden opgesteld waarop een ieder zijn kunnen kan vast leggen. De vereniging wordt tevens verantwoordelijk voor het klein onderhoud van de nieuwe “westroute” om  Zuidwolde die dit najaar officieel zal worden geopend.
Voor de recreatie rijder  is er o.a. de mogelijkheid  op eigen niveau te “trainen” met een ervaren rijder en uiteraard zal de vereniging  voor de wedstrijdrijder ook de nodige mogelijkheden bieden.  Zo zal de vereniging lid worden van de KNWU hetgeen de wedstrijdrijder o.a. de mogelijkheid bied uit te komen in wedstrijden. Tijdens de vergadering  hebben een groot aantal  liefhebbers van deze sport zich al opgegeven als lid van de vereniging, dit sterkt het bestuur in de overtuiging dat er plaats is voor een nieuwe sportvereniging in gemeente de Wolden. Voor  diegene die na het lezen van dit artikel  meer wil weten of zich wil aanmelden als lid kan contact opnemen met  voorzitter Jan Coopmans, telefoon 0528-362056
De totstandkoming  van Mountainbike Vereniging  Zuidwolde en omstreken kon mede mogelijk gemaakt worden door samenwerking met de stichting RECO.  Kijk voor meer info op: www.mtb-zuidwolde.tk

LEES DIT HIERNA

De nieuwe Thule OutPace, compact, lichtgewicht en veelzijdig

Compact ontwerp met uitstekende prestaties: De Thule OutPace is ontworpen om fietsen eenvoudig te…

LEES VERDER

Op bezoek bij Ekoi en daarna, op pad!

Uiteraard zijn we daarna op pad gegaan met een kledingsset in de kleuren welke schitterend bij het…

LEES VERDER

Trek introduceert de Air Rush: een compacte, elektrische fietspomp voor alle fietsbanden

Eenvoud siert: De nieuwe Air Rush heeft een handzaam formaat en is daardoor makkelijk mee te nemen…

LEES VERDER