Hans Becking oppermachtig in openingswedstrijd Europacup

Geplaatst op 02 mei 2004.
Afgelopen weekend waren de renners van het Goossens Merida Team vertrokken naar het Belgische plaatsje Thuin (Charleroi) om deel te nemen aan de openingswedstrijd voor de Europacup. De Europacup zal uit totaal drie wedstrijden bestaan, één in België, één in Italië en de finale zal op 25 juli in Groesbeek zijn.

De renners wilden na een goede voorbereiding hun vorm in deze wedstrijd laten zien. Bij de junioren waar Hans Becking en Tim Roelofsen voor het team uitkomen pakte dit zeer goed uit. Hans Becking kwam over de finish met een voorsprong van 4 minuten op de nummer twee. Tim Roelofsen eindigde als debutant en eerste jaars op een knappe vijfde plaats.
Bij de dames moest Petra Hofs haar voortvarende start op het laatst wat prijs geven maar eindigde toch nog netjes op een dertiende plaats. Manouk Gugelot kon wegens griep niet deelnemen aan de wedstrijd. Rick Evers uitkomend in de expertklasse moest na 300 meter de strijd al staken wegens het kapot rijden van zijn buitenband op de vele stenen die op het parcours lagen.
Volgende week mogen de renners van het Goossens Merida Team het proberen in Bergschenhoek hier wordt gelijk het Nederlands kampioenschap der beloften gehouden met onze Rick Evers die zeker gezien zijn staat van diensten een podium plaats kan halen.

LEES DIT HIERNA

Ekoï Gravel Collectie: Gemaakt voor het pad, getest op avontuur

Deze keer trekken we er op uit in de Ekoï Gravel Collectie. Een set waar functionaliteit en stijl…

LEES VERDER

Upgrade je Sram 70 / 90 transmissie naar een GX Eagle AXS

GX Eagle AXS upgrade kit voor transmissie: RD-UPK-GXTE-A: Til Eagle-transmissie naar een hoger…

LEES VERDER

Gravelen met de Hutchinson Overide

De Overide, niet te verwarren met Crash Override (alhoewel het MS-Dos tijdperk voor veel mensen…

LEES VERDER